به گزارش رکنا ؛ سرهنگ مرتضی حیدری در این خصوص گفت: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر درگیری مأموران یگان تکاوری مستقر در منطقه "چغازردی "شهرستان "میناب" با راننده پژو 405، پیگیری موضوع توسط مبادی زیربط به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه اقدامات مأموران قانونی و از سوی آنان تخلفی صورت نگرفته است، افزود: در مورخه 11 اردیبهشت ماه سالجاری، ماموران یگان تکاوری امام حسن عسکری (ع) با همکاری مأموران پاسگاه جلابی بندرعباس با انجام اقدامات اطلاعاتی از تردد یک دستگاه خودرو پژو 405 حامل مشروبات الکلی در روستای "درتوجان" مطلع و به محل مورد نظر اعزام شدند.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی هرمزگان تصریح کرد: خودروی حامل مشروبات و اسکورت آن با رؤیت ماموران اقدام به فرار نموده که پس از تعقیب و گریزی طولانی در نهایت در ورودی روستای جلابی خودروی مذکور به علت سرعت زیاد و عدم کنترل راننده، واژگون شد.
سرهنگ حیدری با بیان اینکه راننده مصدوم توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.اذعان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو تعداد یک هزار و 24 قوطی مشروبات الکلی خارجی کشف کردند.
این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه متهم که بر اثر واژگونی دچار مصدومیت شده بود در یکی از بیمارستان های شهرستان بندرعباس در حال مداوا می باشد، از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد سوء امنیتی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و پاکسازی محلات اقدام شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟