حجم ویدیو: 4.38M | مدت زمان ویدیو: 00:00:40

کامران حمزه دادستان همدان

کامران حمزه دادستان همدان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا، گفت: بهروز حاجیلو شرور معروف 5 صبح امروز در منطقه جانبازان همدان به محاصره پلیس در آمد و در درگیری مسلحانه کشته شد.

وی در ادامه افزود: پس از کشته شدن روحانی همدانی اقدامات امنیتی به شدت اجرا شد و این شرور معروف که قصد فرار از کشور را داشت در مخفیگاه خود در منطقه جانبازان که درجنوب همدان قرار دارد به دنبال فرصتی بود تا بتواند به منطقه قوره کردستان رفته و از کشور خارج شود.

دادستان همدان ادامه داد: ساعت 4 و نیم صبح که شرور قاتل از مخفیگاه خود بیرون آمده بود با توجه به استقرار ماموران در تمام نقاط شهر او بلافاصله شناسایی و درگیری مسلحانه در منطقه جانبازان بین شرور قاتل و ماموران امنیتی آغاز شد.

قاتل که به همراه خود یک اسلحه کلاش داشت پس از مجروح کردن دو تن از ماموران، در این درگیری کشته شد.

وی با اشاره به اینکه هنوز انگیزه قتل طلبه همدانی روشن نیست، ادامه داد: 4 تن از اقوام بهروز حاجیلو که دستگیر شده اند پس از این حادثه از ترس به قروه کردستان گریخته بودند و هنوز ارتباطی بین آنان و اقدام جنون آمیز شرور قاتل نیست.

به گزارش خبرنگار رکنا، خودرویی که بهروز حاجیلو با آن اقدام به فرار از محل قتل کرده بود در کنار یک پمپ بنزین در همدان رها شده بود لحظاتی پس از حادثه پیدا شده بود.

بهروز حاجیلو که صبح دیروز با شلیک مرگبار به سوی یک روحانی در همدان وی را کشته بود، تحت تعقیب پلیس بود که با دستور مقامات قضایی و پلیسی استان همدان و همکاری نهاد‌های مختلف 4 تن از دوستان بهروز حاجیلو که در فراری دادن وی کمک کرده بودند 5 ساعت پس از وقوع جنایت در قروه کردستان در حالی که قصد حرکت به سمت مرز‌های غربی کشور را داشتند، دستگیر شدند. خود متهم نیز صبح امروز در محاصره پلیس اقدام به درگیری مسلحانه کرد که کشته شد و 4 نفر از عوامل شهادت طلبه همدانی دستگیر شدند.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی قاسمی طلبه ۴۶ ساله روز شنبه ساعت ۱۲ و ۳۵ دقیقه ظهر بر اثر تیراندازی در کوچه آخوند همدان، جان خود را از دست داد.مرحوم قاسمی امام جماعت مسجد"حاج کربلایی علی معروف به حاج کبلعلی" واقع در امامزاده عبدالله همدان، ابتدای بلوار زینبیه، کوچه حاج مصطفی، مسئول سابق کتابخانه مدرسه آیت الله دامغانی در همین کوچه بود که روز گذشته هنگام خروج از حوزه علمیه ملاعلی معصومی همدانی با شلیک دو گلوله کلاشینکف جان خود را از دست داد.

شاهدان قتل چه گفتند؟

اهالی منطقه ای که شاهد حمله به طلبه همدانی بودند از نحوه قتل می گویند.

حمله یک اوباش به یک طلبه موجب انتقاد گسترده کاربران شبکه های اجتماعی به تا امنی فضای مجازی شده است.

در این ویدئو می توانید شرح واقعه از زبان اهالی منطقه که شاهد شلیک بهروز حاجیلو به طلبه همدانی بودند رابشنوید. یکی از اهالی می گوید که مقتول در راه عبور از کنار کوچه بوده است که ضارب به او شلیک کرد و به زمین افتاد و غرق در خون شد.

شایان ذکر است که بهروز حاجیلو از نوچه های وحید مرادی بوده و فعالیت های خشونت آمیزی در صفحه اینستاگرام خود داشته و باعث ناامنی در فضای مجازی شده بود.

این شرور خطرناک و معروف ساعت 5 صبح امروز در محاصره پلیس کشته شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟