به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، عقربه‌ها ساعت 23 و 10 دقیقه چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه سال جاری را نشان می‌داد که صدای شلیگ چند گلوله سکوت یک ساختمان را در خیابان کامرانیه جنوبی شکست.

کارمند دفتر وکالت که صدای تیراندازی را از داخل ساختمان شنیده بود به سرعت خودش را به پارکینگ ساختمان رساند و با صحنه هولناکی روبرو شد.

وکیل 41 ساله که مدیر دفتر وکالت بود همراه یک دختر 25 ساله غرق خون روی زمین افتاده بودند که کارمند جوان خیلی زود با ماموران پلیس و امدادگران اورژانس تماس گرفت.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری 123 نیاوران و امدادگران اورژانس در پارکینگ ساختمان حضور پیدا کردند و در همان ابتدا مشخص شد که مرد 41 ساله از ناحیه سر، کمر و ران پا هدف گلوله قرار گرفته و هوشیاری‌اش را از دست داده و دختر جوان که به سمت او نیز تیراندازی شده بود کمی هوشیار است.

ماموران قبل از انتقال 2 زخمی این تیراندازی دختر جوان را هدف تحقیق قرار دادند که وی ادعا کرد وقتی از خودرو پیاده شدیم ناگهان مرد غریبه‌ای از پشت سر به ما نزدیک شد و شروع به تیراندازی کرد.

وکیل 41 ساله و دختر جوان برای درمان به بیمارستان نیکان منتقل شدند و ماموران تحقیقات را در محل آغاز کردند که ماموران در تجسس‌ها پی بردند که دوربین‌های مداربسته داخل پارکینگ خراب بوده و صحنه تیراندازی مرد ناشناس را ثبت نشده است و تنها 8 پوکه گلوله در محل تیراندازی به دست آمد.

بنا بر این گزارش، احتمال می‌رود وکیل 41 ساله دچار مرگ مغری شود و تحقیقات برای دستگیری عامل این تیراندازی و افشای انگیزه‌اش در دستور کار ماموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟