حجم ویدیو: 6.91M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59

به گزارش گروه حوادث رکنا، رسیدگی به این پرونده از نیمه شب بامداد 24 مهرماه سال ۹۷ به دنبال تماس مردی جوان با کلانتری 132 نبرد آغاز شد. وی به ماموران گفت: برادرم سیروس ۴۷ ساله که بوکسور است سالهاست با همسرش اختلاف دارد. دیروز ظهر چندبار با او تماس گرفتم اما جوابم را نداد. آخر سر ادعا کرد به شمال رفته اما لحن عجیبی داشت من که نگران او شده بودم مقابل در خانه اش رفتم و بعد از وارد شدن به خانه او با جنازه‌های دو دخترش و پدر و مادر همسرش روبه رو شدم. برادرم اقدام به خودکشی کرده بود که او را به بیمارستان رساندم و زنده ماند.

با اظهارات این مرد پلیس به صحنه قتل در خیابان نصر سوم محلاتی رفت و با جنازه های خونین سولماز 19 و ساناز 17 ساله پدربزرگ و مادربزرگ آنها به نام های سبز علی۷۹ و بمانی۷۰ساله روبه رو شدند که گلوی آنها بریده شده بود. جنازه ها به پزشکی قانونی منتقل شد و سیروس بعد از درمان تحت بازجویی قرار گرفت.

وی گفت : من شغل آزاد دارم . من و همسرم ۲۴ سال قبل در مطب یک پزشک با هم آشنا شدیم و با هم ازدواج کردیم. صاحب دو فرزند شدیم . دختر بزرگمان دانشجوی رشته حقوق و دختر کوچکمان دبیرستانی بود. اما از چهار سال قبل اختلاف‌های من و همسرم شروع شد تا اینکه ما از هم جدا شدیم اما به خاطر فرزندانمان تصمیم گرفتیم بار دیگر زندگی را از نو شروع کنیم .

وی افزود: به همین خاطر مدتی قبل همسرم را صیغه کردم اما همسرم به من بی توجه بود و شبها تا صبح با گوشی موبایلش سرگرم بود و می گفت در حال بازی کردن است ولی من به او مشکوک بودم. آخرین بار 18 مهر ماه در حالی که برای همسرم گل خریده بودم به خانه آمدم اما همسرم مرا مسخره کرد و با بی اعتنایی جوابم را داد. از این موضوع ناراحت بودم. صبح روز بعد همسرم از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت . پیامک های زیادی برایش فرستادم و بارها با او تماس گرفتم اما جوابم را نمی داد چند بار از پدر و مادرش خواستم تا به من بگویند همسرم کجا پنهان شده اما آنها هم جواب سربالا می‌دادند.

قتل عام خانوادگی نبرد سولماز و ساناز

برای دیدن و خواندن گفتگو با مادر دو دختر اینجا را کلیک کنید

سیروس گفت: آخرین بار به بهانه اینکه قصد دارم به شمال کشور بروم و ویلایم را بفروشم از پدر و مادر همسرم خواستم تا به خانه مان بیایند تا دخترانم تنها نباشند .آن روز بار دیگر به پدر و مادر همسرم التماس کردم تا بگویند همسرم کجاست اما جوابم را ندادند. من آنها را عامل اختلاف با همسرم می دانستم به همین خاطر از خانه بیرون رفتم و مقداری شیر و موز خریدم. عامل جنایت خانوادگی ادامه داد: من بعد از درست کردن شیر موز تعدادی قرص خواب آور داخل آن ریخته و آن را در یخچال گذاشتم. دخترانم و پدر و مادر همسرم از شیر موز مسموم خوردند و ساعتی بعد خوابیدند.

وی در تشریح جزییات جنایت گفت: من اول سراغ دختر بزرگم رفتم می خواستم با دستانم او را خفه کنم اما نشد به همین خاطر با چاقوی آشپزخانه گلویش را بریدم. سپس سراغ ساناز رفتم با مشت به گیجگاه او زدم. در حالیکه نیمه بیهوش بود گلویش را بریدم. سپس پدر و مادر زنم را که در پذیرایی خوابیده بودند کشتم . من چند ساعت بالای سر جنازه دو دخترم اشک ریختم و به آنها نگاه کردم. حتی وقتی برادرم با من تماس گرفت به دروغ گفتم شمال هستم. آخر شب بود که تعداد زیادی قرص خوردم و رگ دستم را زدم .می‌خواستم خودکشی کنم اما همان موقع برادرم سر رسید و پلیس را در جریان قرار داد.

وی ادامه داد: من ۲۵ سال بوکسور بودم و زندگی خوبی داشتم اما ناسازگاری همسرم باعث شد دست به چنین جنایتی بزنم .من چون می خواستم دخترانم سرنوشتی مانند مادرشان نداشته باشند تصمیم به قتل آنها گرفتم.

با اعتراف های تکان دهنده مرد بوکسور وی به پزشکی قانونی معرفی شد. کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کردند وی به اختلال روانی خاصی مبتلا نیست و جنون ندارد و این مرد سابقه اختلال روانی نیز ندارد.

بدین ترتیب با تایید سلامت روانی سیروس پرونده وی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا وی به زودی محاکمه شود. این در حالی است که همسر متهم و سایر اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟