سرهنگ "محمد بخشنده " در تشریح این خبر اظهار داشت: در پایش های اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت مبنی بر شناسایی عوامل اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر، مشخص شد یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر با همکاری سایر همدستانش مقداری مواد مخدر از نوع حشیش خریداری و در مخفیگاهش پنهان کرده است و قصد دارد به صورت خرده فروشی در شهر تهران توزیع کند.

وی افزود: موضوع در دستور کار ماموران پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت و پس از شناسایی مخفیگاه متهمان در شهریار با هماهنگی مقام قضائی، تیمی از ماموران پایگاه دهم برای دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاهشان اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت اعلام داشت: مقدار 127 کیلو گرم حشیش از مخفیگاه متهم کشف و در این رابطه 4 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری که متهمان با آن اقدام به توزیع مواد مخدر می کردند، توقیف شد.

وی با اشاره به عملیات دیگر و کشف 117 کیلوگرم تریاک و حشیش توسط ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر، بیان داشت: با دریافت خبر مبنی بر اینکه 2 قاچاقچی مواد مخدر به تازگی مقداری مواد مخدر از قاچاقچیان مواد مخدر خریداری و در مخفیگاهاشان در محدوده میدان بسیج پنهان کرده اند. بررسی موضوع در دستور کار ماموران پایگاه پنجم این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مواد مخدر پایتخت ابراز داشت: پس از تحقیقات پلیسی، با هماهنگی مقام قضائی هر 2 متهم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان 106 کیلو و 950 گرم حشیش، 10 کیلوگرم تریاک کشف شد.

وی با اشاره به اینکه در مجموع در دو عملیات مذکور 233 کیلو و 950 گرم حشیش و 10 کیلوگرم تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده به مرجع قضائی معرفی که با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟