دادستان جیرفت گفت: فردی که در شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار مطالب توهین آمیز به نبی مکرم اسلام(ص) و جایگاه ولایت فقیه و شجره طیبه بسیج و سپاه پاسداران کرده بود، بازداشت شد.

 حسین سلامی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پس از انتشار این مطالب توسط فردی به نام (ت. س) که در سمت وکالت است در فضای مجازی دادستانی جیرفت با جدیت به این مسئله ورود کرد.

وی با اشاره به اینکه پرونده به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد، تصریح کرد: با قرار گرفتن موضوع در دستور کار قضائی، پرونده تشکیل و برای انجام تحقیقات و جمع آوری مستندات به شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت ارجاع شد.

دادستان جیرفت تصریح کرد: با جمع آوری مستندات، متهم به بازپرسی احضار و پس از تفهیم اتهام توسط بازپرس با صدور قرار مناسب کیفری روانه زندان شد.

وی نیز افزود: برای تکمیل تحقیقات و بررسی دقیق ابعاد موضوع پرونده در حال رسیدگی و تکمیل تحقیقات است.

حسین سلامی در پایان ضمن هشدار به تعداد اندکی از افراد کوته فکر و معاند نظام که در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی و موجبات ناراحتی روانی جامعه را پدید می‌آورند، بیان داشت: از آنجایی که حفظ شأن و جایگاه نبی مکرم اسلام (ص) و ولایت فقیه جز خطوط قرمز نظام است، به مردم مسلمان، ولایت مدار و دوستداران شجره طیبه بسیج و سپاه پاسداران اطمینان می‌دهیم که با این گونه افراد برخورد قاطع قضائی صورت خواهد گرفت.

منبع: برنا

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟