به گزارش رکنا، مقام‌های محلی گفته‌اند کارگرانی که برای تمیز کردن یک محوطه در نزدیکی دارالتأدیب "آرتور دوزیر" استخدام شده بودند، متوجه شدند زمین‌های اطراف این مرکز ناهموار است.
این دارالتأدیب که ۱۱۱ سال قدمت دارد به خاطر موارد آزار و اذیت و حتی قتل شهرت دارد. این مرکز یکی از بزرگ‌ترین مراکز نگهداری از بزهکاران نوجوان بود و در سال ۲۰۱۱ تعطیل شد.
در صورتی که کشف ۲۷ گور تائید شود، شمار افرادی که در این محوطه دفن شده‌اند به ۸۲ نفر خواهد رسید. البته شماری از محققان بر این باورند که تعداد افرادی که در این دارالتأدیب درگذشته‌اند از ۱۰۰ نفر فراتر می‌رود.
کارگرانی که در حال تمیز کردن محوطه بودند با استفاده از سیستم‌های پیشرفته راداری متوجه محلی شدند که به نظر جای دفن بوده است.
در گزارش شرکت پیمانکار گفته شده که نحوه دفن این افراد نشان می‌دهد خاکسپاری آنها ممکن است به صورت غیررسمی و به طور پنهانی صورت گرفته باشد.
فرماندار فلوریدا خواهان تحقیق در این باره شده است.
شماری از افرادی که در این دارالتأدیب حضور داشتند نزدیک به ۲۰ سال پیش ادعاهای مربوط به آزار و اذیت در این مرکز را مطرح کردند.
بنابر گزارش بی‌بی‌سی، یکی از این افراد گفته است که اگر تمامی محوطه مورد کاوش قرار بگیرد، اجساد بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر پیدا خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟