سرهنگ "عظیم شبی پور"، در تشریح این خبر، گفت: با شکایت شهروندان ساکن محدوده صادقیه و اطراف آن در خصوص حضور معتادان و خرده فروشان مواد مخدر، تیمی از ماموران این کلانتری ضمن تشکیل پرونده در این خصوص برای دستگیری خرده فروشان و جمع آوری معتادان وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی های انجام شده از سوی ماموران مشخص شد که سه خرده فروش مواد روانگردان با حضور محدوده های اطراف میدان صادقیه، اقدام به توزیع مواد مخدر و روانگردان می کنند که این امر، به تجمع معتادان و نارضایتی شهروندان و مسافران متروی صادقیه منجر شده است.

وی افزود: به این ترتیب، با هماهنگی های انجام شده از سوی مقام قضایی، تیم های عملیاتی این یگان روز گذشته طی یک عملیات ضربتی، موفق به شناسایی و دستگیری سه خرده فروش مواد روانگردان در این محدوده شدند و پس از دستگیری هر سه را برای بازجویی به کلانتری منتقل کردند.

رئیس کلانتری 133 اظهار داشت: هر سه متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر توزیع مواد مخدر و روانگردان اعتراف در بازرسی بدنی از آنها 900 گرم انواع مواد روانگردان از جمله، شیشه و گل، کشف شد.

سرهنگ شبی پور، در پایان با اشاره به این مطلب که پرونده هر سه متهم با اعترافاتشان بسته شد، تصریح کرد: این متهم به همراه مواد مخدر مکشوفه به پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟