سرهنگ علی آقا طیبی آثار رئیس کلانتری مرزداران اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت لوازم خودرو، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت‌ها توسط ۲ نفر با یک دستگاه خودروی سواری انجام گرفته است.

رئیس کلانتری ۱۳۹ ستارخان بیان داشت: صبح امروز مامورن انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده سطح حوزه استحفاظی بودند که مشاهده کردند سرنشین یک دستگاه خودروی سواری در حال سرقت از باطری خودروی سواری پارک شده در کنار خیابان است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راننده خودرو آماده به حرکت در کنار خودروی پارک شده ایستاده بود، بیان داشت: ماموران بلافاصله طرح مهار سارقان را اجرا و پس از مدتی موفق شدند یکی از سارقان را دستگیر، اما راننده خودرو موفق به فرار شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سرنشین خودرو هنگام دستگیری از تجهیرات دفاعی در مقابل فرمان پلیس استفاده می‌کرد، گفت: ماموران کلانتری در این عملیات ضربتی موفق به دستگیری وی و کشف تعدادی آلات و اداوت جرم شدند.

کلانتر مرزداران، عنوان کرد: متهم به کلانتری منتقل و در بازجوئی اولیه به ۱۰ فقره سرقت باطری خودرو در ۲ ماه اخیر، اعتراف و علت سرقت را تأمین هزینه مصرف مواد مخدر اظهار کرد.

وی با اشاره به اینکه متهم از جمله مجرمان حرفه‌ای و اخیرا از زندان آزاد شده است، ادامه داد: شناسایی و دستگیری سارق دوم در دستور کار قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟