حسین نیسی زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر بعدازظهر امروز، اظهار کرد: شایعاتی در فضای مجازی در خصوص سرقت اموال و احشام مردم با استفاده از لباس‌های هلال‌احمر و دیگر دستگاه‌ها منتشر شد که تاکنون هیچ موردی در سطح شهرستان شوشتر و مناطق سیل‌زده از سرقت اموال و احشام و مردم با لباس‌های نهادهای مختلف مشاهده نشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر با اشاره به سیلابی شدن بسیاری روستاها در اثر افزایش دبی آب، عنوان کرد: بخش غربی شعیبیه شامل ۳۴ روستا است که تاکنون ۲۰ روستا زیر آب رفت و ۱۴ روستا در محاصره آب است و بخش شرقی شعیبیه شامل ۲۴ روستا است که ۴ روستا زیر آب رفت و ۲۰ روستا در محاصره آب قرار دارند و جاده‌های مواصلاتی آنها نیز قطع شده است.

وی افزود: شهرستان شوشتر دچار مشکل سیلاب نیست و فقط شهر گوریه و بخش شعیبیه دچار آبگرفتگی شدند که شهر گوریه نیز با توجه به انفجارهای صورت گرفته از محاصره سیل خارج شد.

نیسی زاده گفت: بیش از ۱۲ هزار نفر از مناطق مسکونی پیش از ورود سیلاب خارج شدند و ۸ هزار راس احشام در سایت زیتون شرکت کشت و صنعت امام خمینی اسکان داده شدند و پیگیری‌های لازم برای تامین علوفه دام‌ها از شرکت کشت و صنعت امام خمینی انجام شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟