به گزارش گروه حوادث رکنا، رسیدگی به این پرونده از عصر سیزدهم فروردین ماه امسال به دنبال شکایت مرد جوانی در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی به ماموران گفت: پسر ۱۲ ساله ام به نام آریا در پارک مورد آزار قرار گرفته است.

وی در تشریح شکایتش گفت: من و همسرم در خانه بودیم که پسرم به تنهایی به پارکی که در نزدیکی خانه مان در خیابان مجیدیه شمالی است ، رفت. اما چند ساعت بعد وقتی به خانه برگشت وضعیتی آشفته داشت .پسرم گریه می کرد .من با او صحبت کردم اما پسرم حرف نمی زد

وی ادامه داد: چند ساعت بعد متوجه شدیم حال پسرم بد شده است. آریا یکباره دچار تب و لرز شد. من و همسرم او را به بیمارستان منتقل کردیم و آنجا بود که متوجه شدیم پسرم مورد تعرض قرار گرفته است. پسرم می گفت سه پسر جوان او را در نقطه خلوت در پارک مورد آزار قرار داده‌اند.

با شکایت این مرد تحقیقات پلیس آغاز شد و ماموران به پارک مورد نظر رفتند و به تحقیق پرداختند. با نشانی هایی که آریا از ظاهر پسران آزارگر ارائه داده بود پلیس رد یکی از آنها به نام امیر را که متولد سال 1380 است یافت و وی صبح چهاردهم فروردین ماه در خانه پدری اش بازداشت شد. این متهم در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار در حالی غیر علنی محاکمه شد که

پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرده بود پسر 12ساله مورد آزار قرار گرفته است.

امیر در جلسه تحقیق منکر جرمش شد و گفت : روز سیزده به در ،من و دو نفر از دوستانم که هم سن و سال خودم هستند برای تفریح به پارک رفته بودیم. اما آنها وقتی با آریا روبه رو شدند تصمیم گرفتند او را آزار دهند .دوستانم او را به گوشه ی خلوت پارک بردند و او را آزار دادند اما من فقط شاهد این ماجرا بودند و باربد را آزار ندادم.من در این ماجرا بی گناهم.

با پایان دفاعیات این متهم وی با قرار قانونی روانه زندان شد و قضات دادگاه دستور بازداشت دو متهم دیگر پرونده را صادر کردند.

به این ترتیب قرار شد تا دو متهم فراری این پرونده نیز بازداشت شوند،تا پس از مواجهه حضوری با شاکی پرونده ،محاکمه و برایشان حکم صادر شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟