به گزارش گروه ترجمه رکنا، پسری جوان در فلوریدا پرده از جنایت وحشتناک پدرش برداشت.

شاکی 23 ساله با مراجعه به اداره پلیس فلوریدا مدعی شد که حین ساخت و ساز استخر در خانه قدیمی شان با جمجمه یک انسان در چمدان مواجه شده است که در ابتدا فکر کرد که یک نارگیل است اما با معاینه و بررسی جمجمه متوجه دندان در دهانش شد و با علم به این موضوع که جمجمه متعلق به انسان است به پلیس مراجعه کرد.

کشف جمجمه انسان در چمدان

ماموران پلیس با انتقال جمجمه به پزشکی قانونی توانستند با آزمایشات دی ان ای هویت صاحب جمجمه را کشف کنند.

گفتنی است که جمجمه کشف شده متعلق به مادر شاکی پرونده بوده که 20 سال پیش به صورت ناگهانی و مرموزی ناپدید شد و حالا پس از چندین سال جمجمه اش که با معاینات مشخص شد با شلیک گلوله به قتل رسیده کشف شد.

آرون 23 ساله در اظهارات خود مدعی شد که زمانی که 3 ساله بود پدر و مادرش با یکدیگر دچار درگیری وحشتناکی شدند به طوری که پدرش با ضرب و شتم وحشیانه زن بیچاره که در آن زمان 29 ساله بود، زخمی و بیهوش کرد.

آرون پس از این که متوجه خونریزی مادرش شد با زبان بچگانه اش اظهار داشت که مادرش در حال مرگ است اما پدر بی رحمش با بردن او به بیرون از خانه مدعی شد که حال مادرش پس از رساندن به بیمارستان خوب است و به مسافرت رفته و برای این که اظهاراتش را واقعی جلوه دهد ماشین زن جوان را در پارکینگ یکی از فرودگاه های فلوریدا گذاشت و به خانه بازگشت و پس از مدتی مدعی شد که مادر بی گناهش با مرد دیگری وارد رابطه شده و آن ها را ترک کرده است و پس از این موضوع با نقل مکان از آن خانه ماجرای ناپدید شدن ناگهانی مادرش را تمام کرد.

اظهارات دروغین قاتل

پلیس پس از ثبت گفته های آرون اقدام به دستگیری و بازجویی از مایکل 52 ساله کرد.

ابتدا مایکل این اظهارات را نپذیرفت و مدعی بود که همسرش با رها کردن او و پسرش به سراغ مرد دیگری رفته و از جمجمه کشف شده اطلاعاتی ندارد اما پلیس با جست و جوی محل دفن جسد توانست کالیبری که مقتول با آن به قتل رسیده را کشف کند و با آزمایشات پزشکی دی ان ای قاتل را که متعلق به مایکل بود افشا کند.

اکنون متهم در زندان است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟