حجم ویدیو: 40.39M | مدت زمان ویدیو: 00:06:25

به گزارش رکنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای بیست و سومین مرحله از طرح رعد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اجرای این طرح سراسری  ۷۷۰ نفر سارق و مالخر  سابقه دار دستگیر شدند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به کشفیات در این دوره از طرح رعد گفت: تعداد ۲۱۴ موتور و خودرو‌های سرقتی کشف شده است.

وی افزود: تعداد ۹ هزار و ۷۶۷ فقره از اموال مردم که به سرقت رفته بود در بیست و سومین طرح رعد پلیس پیشگیری کشف شده است.

وی ادامه داد: تعداد ۷۱۰ نفر سارق در بیست و سومین طرح «رعد پلیس پیشگیری پایتخت» دستگیر شدند که از این تعداد ۳۷۰ نفر دارای سابقه و ۳۴۰ نفر سارق اولی (برای اولین‌بار است که سرقت می‌کنند)، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به طرح‌های مبارزه با کالای قاچاق که در بیست و سومین طرح پیشگیری پلیس پایتخت انجام شده است، گفت: تعداد ۸۰ پرونده به مرحله اجرا درآمد و ۶۳ نفر دستگیر شدند.

سردار رحیمی تصریح کرد: بیش از یک میلیون و ۴۶۸ هزار اموال قاچاق در این طرح کشف شد.

وی با اشاره به باند‌های متلاشی شدن در بیست و سومین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ۹ باند قاچاق کالا متلاشی شدند که از این ۹ باند، ۵ میلیارد اموال قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در این طرح تعداد ۸ قبضه سلاح گرم و ۱۹۸ سلاح سرد از متهمان که در مخفی‌گاهشان پنهان کرده بودند یا در درگیری‌ها همراهشان بود، کشف شد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تمهیدات پلیس برای امن کردن چهارشنبه آخر سال گفت: ۹۰۱ هزار و ۱۴۵ مواد محترقه غیرمجاز و آسیب‌زا در بیست و سومین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت کشف شده است.

وی ادامه داد: ۶۴۰ کیلوگرم اکلیل سرنج از ۱۸ نفر به دست آمده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: ۵۸ نفر که قصد تهیه و توزیع مواد محترقه آسیب‌زا، غیرمجاز و مهیب را داشتند، دستگیر شدند و مراکز آن‌ها پلمب شده است.

سردار رحیمی با اشاره به کشفیات در حوزه مواد مخدر در بیست و سومین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در این طرح ۵۰۰ کیلو موادمخدر کشف شد، ۱۲۰۰ معتاد جمع‌آوری شدند و تا شب عید طرح‌های مبارزه با موادمخدر و جمع‌آوری معتادان و نگهداری از آن‌ها با جدیت ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟