به گزارش اختصاصی زن جوان وقتی دید موقعیت خوبی برای شروع کار در این آموزشگاه دارد پس از موافقت همسرش به آموزشگاه رفت. همان روز نخست زنی شیک‌پوش نزد وی آمد و زمانی که متوجه شد معصومه به دنبال کار در آموزشگاه است مدارکش را گرفت و بررسی کرد. زن جوان روی صندلی نشست و با نگاه جست‌وجوگرانه به اطراف خیره شد، چند زن در اتاق، آموزش آرایشگری می‌دادند. خیلی زود پیش روی یکی از مربیان آموزشگاه قرار گرفت.
مربی جوان به معصومه گفت چند مربی آرایشگری در این آموزشگاه کار می‌کنند که همگی تازه‌کار هستند و آموزشگاه برای اطمینان و ضمانت از هر مربی و شاگرد 5 میلیون تومان پول به عنوان ضمانت می‌گیرد. 
معصومه وقتی شنید که باید برای ضمانت 5 میلیون تومان به حساب آموزشگاه بریزد پیش مدیر آموزشگاه رفت و در حالی که فرم مشخصاتش را پر می‌کرد درباره نداشتن پول ضمانت با مدیر آموزشگاه حرف زد و قرار شد نخست برای شروع کارش 3 میلیون تومان به حساب واریز کند.
شوهر معصومه وقتی در جریان قرار گرفت با کار کردن همسرش مخالفت کرد ولی معصومه اصرار داشت که در این آموزشگاه کار کند. 
«مهدی» که اصرارهای همسرش را می‌دید راهی جز موافقت ندید. سه میلیون تومان را به حساب آموزشگاه ریخت و همسرش در آموزشگاه مشغول به کار شد. 
مربی تازه‌کار در هفته نخست کارش تنها 4 ساعت به آموزشگاه رفت و کار کرد و مهدی وقتی پیگیر کم‌کاری همسرش شد به آموزشگاه رفت و پی برد که آموزشگاه زمانی که شاگردان جدیدی جذب می‌کند با معصومه تماس می‌گیرد تا به آموزشگاه برود و آموزش بدهد. 
دو ماه از شروع به کار معصومه در آموزشگاه گذشت و وی تنها در ازای 20 ساعت کار کردنش در آموزشگاه 300 هزار تومان حقوق گرفت و این در حالی بود که 3 میلیون تومان به خاطر ضمانت به آموزشگاه پرداخت کرده بود.
مهدی که به چگونگی فعالیت این آموزشگاه شک کرده بود از همسرش خواست تا استعفا دهد و با گرفتن پولش از آموزشگاه به دنبال کا دیگری برود. 
معصومه نیز که احساس می‌کرد در دام فریبکاری مسوولان این آموزشگاه افتاده است استعفای خود را نوشت و از مدیر آموزشگاه خواست تا پول ضمانت را به حساب همسرش واریز کند. 
مدیر آموزشگاه وقتی دید یکی از مربیان قصد ترک کار دارد از ترس اینکه راز پنهان آموزشگاه آرایشگری‌اش فاش شود از معصومه خواست تا پایان هفته صبر کند تا پول را به حساب همسرش واریز کند.
مهدی که در انتظار واریز پول آموزشگاه بود با گذشت یک هفته تصمیم گرفت با همسرش به آموزشگاه برود.
اوایل شهریور ماه بود که مهدی و معصومه وارد ساختمان 5 طبقه شدند و زمانی که به طبقه دوم که آموزشگاه آرایشگری در آنجا قرار داشت رفتند خود را در برابر صحنه عجیبی دیدند. 
دو زن با چهره‌ای عصبانی روی پله‌ها نشسته بودند و ادعا می‌کردند که مدیر آرایشگاه با همه پول‌هایی که از ضمانت‌های میلیونی گرفته پا به فرار گذاشته است. 
با ادعاهای زن جوان مهدی خیلی زود در تماس با پلیس 110، ماجرای کلاهبرداری آموزشگاه آرایشگری را خبر داد.
با اعلام این خبر تیمی از ماموران کلانتری وارد عمل شدند و سپس زمانی که در برابر چند شاگرد و مربی آرایشگاه قرار گرفتند با دستور بازپرس پرونده ماموریت یافتند مدیر شیک‌پوش را ردیابی کنند.
ماموران دست به تحقیقات گسترده‌‌ای زدند و پی بردند که طعمه‌های زیادی در این آموزشگاه فریب زن شیک‌پوش را خورده‌اند و وی پول میلیونی به جیب زده است. در حالی که سرنخی از مخفیگاه مدیر آموزشگاه در دست نبود ماموران به سراغ حساب بانکی وی رفتند و حساب بانکی او را که 100 میلیون تومان موجودی داشت مسدود کردند.
تجسس‌ها نشان داد که «فرشته» 35 ساله مدیر این آموزشگاه بوده و توانسته پیش از فرار خانه‌ای اعیانی در شمال پایتخت بخرد و آن را به نام دخترش «فرناز» بزند و خود به یکی از شهرهای شمالی فرار کند.
با به دست آمدن این سرنخ تیمی از ماموران برای ردزنی زن فریبکار به شهرهای شمالی رفتند و فرشته را در خانه‌ای ویلایی همراه با دخترش شناسایی کردند. 
روز 25 شهریور ماه سال جاری ماموران در اقدامی غافلگیرانه زن شیک‌پوش را که با دخترش سوار بر خودروی گرانقیمت بودند محاصره کردند و فرشته به ناچار خود را تسلیم پلیس کرد.
این زن فریبکار در بازجویی‌ها گفت: وقتی از همسرم جدا شدم زندگی برایم سخت شد و دوست نداشتم برای دخترم در زندگی کم بگذارم به همین خاطر چون در کار آرایشگری حرفه‌ای بودم تصمیم گرفتم به بهانه آموزش از مربیان و شاگردانم پول بگیرم و با سود پولی که به حسابم ریخته می‌شد به مربیانم پول‌های کمی پرداخت می‌کردم.
وی افزود: قصد داشتم با فریبکاری زمان بخرم و در زمان مناسب همراه دخترم به خارج از کشور بروم اما توطئه‌ام لو رفت و به شهرهای شمالی رفتم تا از آنجا با گذشت زمان راهی برای فرار به خارج از ایران پیدا کنم که خیلی زود دستگیر شدم.
بنا به این گزارش زن شیک‌پوش برای شناسایی طعمه‌ها و دیگر جرائم احتمالی‌اش در اختیار ماموران قرار دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم آرشیوی از ورود ماشین لندکروز به آرایشگاه زنانه در عربستان

آیا این خبر مفید بود؟