حجم ویدیو: 7.07M | مدت زمان ویدیو: 00:01:06

به گزارش گروه حوادث رکنا، احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در ارتباط با جزئیات حادثه تروریستی زاهدان اظهار داشت: بر اساس آخرین گزارشات واصله این حادثه تروریستی که حوالی عصر دیروز در محور زاهدان به خاش رخ داده  ۲۷ شهید و ۱۳ زخمی در پی داشته است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در پی این حادثه تعدادی از نیرو‌های مدافع وطن در حالی که پس از اتمام ماموریت در حال رفتن به مرخصی بودند از جانب گروهک‌های معاند مورد هجمه قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در این حادثه خودرویی در محور خاش- زاهدان حوالی ۶۵ کیلومتری زاهدان در مسیر اتوبوس حامل رزمندگان اسلام قرار داشت که زمانی که اتوبوس قصد سبقت‌گرفتن از این خودرو حامل مواد منفجره را داشته، خودرو از سمت شاگرد به اتوبوس برخورد می‌کند و انفجار انتحاری صورت می‌گیرد.

موهبتی با تاکید بر اینکه بدون شک علت اصلی این حادثه عصبانیت دشمنان نظام از حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بوده است، افزود: ملت ایران امسال با وجود همه تحریم‌ها و فشارها، گسترده‌تر از همیشه در راهپیمایی حضور یافتند و همین امر موجبات خشم دشمنان و طراحی چنین دسیسه‌ای شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟