حجم ویدیو: 17.75M | مدت زمان ویدیو: 00:02:48

به گزارش اختصاصی گروه حوادث رکنا، سردار لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در حاشیه پیدا شدن باران کوچولو و نجات وی از دست آدم ربا اظهار کرد: تقریبا حدود 13 روز پیش گزارشی به پلیس مبنی بر اینکه خانمی با تماس با پلیس 110 اعلام کرد که فرزند دختر 3 ساله اش در حوالی میدان خراسان توسط خانمی ربوده شده است.

باران
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ایشان را تحت عنوان کمک مالی همراه دختربچه 3 ساله اش به یک مانتوفروشی کشاندند و در آنجا هنگام خرید لباس توسط مادر باران،  کودک را ربوده بودند و می گریزد.
وی تصریح کرد: این خانواده جز اتباع افاغنه ساکن در ایران هستند و جز مهمان های ما هستند پلیس بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع وارد عمل شد و بررسی های مختلف را انجام دادند و یک گروه کارشناسی و کاراگاهی در پلیس آگاهی به جهت اهمیت موضوع طی این مدت به طور مستمر کار را رصد می کرده و خوشبختانه با توجه به پتانسیل مباحث کاراگاهی و کمکی که همیشه مردم به پلیس خود دارند و ارتباطات خوبی که مردم با پلیس برقرار کردند ما توانستیم ساعتی قبل محل نگهداری این بچه و فردی که وی را ربوده بود، شناسایی کنیم.
لطفی در ادامه گفت:  کاراگاهان با مجوز قانونی بامداد امروز پنجشنه وارد خانه این زن در سعادت آباد تهران شدند و او را به همراه همدستش دستگیر کردند و خوشبختانه کودک هم به شکل کاملا سالم در اختیار پلیس قرار گرفت و لحظاتی قبل نیز تحویل خانواده شد.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: متهم به دلایلی سعی می کرد اصل ربودن بچه را از خود دور کند و بگوید که ربودن کس دیگری انجام داده و سپس بچه را در اختیار گرفته که در مواجهه حضوری و بررسی های کاراگاهی این موضوع تایید شد و در مواجهه حضوری با مادر بچه نیز تایید کرد فردی که بچه را ربوده همین فرد بوده و لذا یکی از پرونده های مهم و پر دغدغه ای که در چند روز گذشته در فضای مجازی و در رسانه ها به آن پرداخته بودند با دغدغه مندی حل شد و امروز این بچه در اختیار خانواده اش قرار گرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

باران

باران

اولین عکس از زن پلیدی که باران کوچولو را دزدید / او یک زن پولدار است ! /اینجا کلیک کنید

فیلم اولین لحظه دیدار باران با پدر و مادرش در پلیس آگاهی تهران +تصاویر/ اینجا کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟