حجم ویدیو: 13.04M | مدت زمان ویدیو: 00:02:05

به گزارش گروه حوادث رکنا، پدر و مادر باران برای دیدار دخترشان که روز ششم بهمن پیدا شد برای دیدار با دخترشان در پلیس آگاهی تهران حضور یافتند.

باران توسط زنی که از شوهر خود متارکه کرده بود و در منطقه سعادت آباد زندگی می کرد، با انگیزه بچه داری، ربوده شده است. خبر تکمیلی در لحظات آینده منتشر می شود.

6464

ماجرای دزدیده شدن باران چه بود ؟

چندی پیش مادر باران دختر خردسالی که توسط یک زن کلاهبردار که نقاب نیکوکاری بر چهره داشت در محله خراسان تهران ربوده شده است در خصوص چگونگی دزیده شدن دخترش گفت: یک زن با عنوان نیکوکار که می خواهد به مردمان مستضعف این منطقه کمک کنند به در خانه مان آمد و گفت قصد کمک به مردم کم درآمد و کودکان این محله را دارد . بدون اینکه کارت شناسایی و یا کارت خیریه وی را ببینم تلفن منزل را در اختیارش قرار دادم.

این مادر در ادامه بیان کرد: چند روز بعد تماس گرفت و به بهانه خرید برای باران به مرکز خرید رفتیم برای دخترم لباس خرید و مرا به بهانه خرید مانتو شب عید به اتاق پرو کشاند زمانی که در اتاق پرو مشغول انتخاب مانتو بودم ناگهان متوجه شدم باران و آن زن در فروشگاه نیستند.

پدر باران نیز ادامه داد: زمانی که خبر دزدیده شدن دخترم را شنیدم از شدت عصبانیت با مشتی که در دهانم کوبیدم تمام دندان هایم خرد شده و بی صبرانه منتظر پیدا شدن دخترم هستم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

باران

باران

باران

باران

جزئیات نجات باران کوچولو از چنگال زن آدم ربا از زبان رئیس پلیس آگاهی تهران + فیلم و عکس/اینجا کلیک کنید

اولین عکس از زن پلیدی که باران کوچولو را دزدید / او یک زن پولدار است !/اینجا کلیک کنید

 

 

آیا این خبر مفید بود؟