به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 9 صبح امروز – شنبه- 13 بهمن ماه سال جاری مسئولان بیمارستان الغدیر تهران در تماس با ماموران پلیس از انتقال جسد خونین پسر جوانی از سوی پدر و مادرش به بیمارستان خبر دادند.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس برای تحقیقات ابتدایی وارد عمل شدند و در تحقیقات ابتدایی مشخص شد که پسر جوان از ناحیه پهلو و ساعد دست چپ هدف ضربات چاقو قرار گرفته است.

ماموران تجسس کلانتری 144 تهرانپارس پی‌بردند جوان 22 ساله توسط پدر و مادرش به بیمارستان منتقل شده اما این جوان قبل از رسیدن به بیمارستان به خاطر شدت خونریزی و ضربات چاقو، داخل خودروی پراید پدرش به کام مرگ فرو رفته است.

تیم پلیسی در این مرحله پدر خانواده را هدف تحقیق قرار دادند که وی در گام نخست ادعا کرد که پسرش از سوی افراد ناشناس هدف ضربات چاقو قرار گرفته است اما تناقض‌گویی‌های پدر جوان کافی بود تا وی پرده از یک جنایت خانوادگی بردارد.

پدر جوان گفت: ساعت 7 صبح 2 پسرم بخاطر گوشی موبایل با هم درگیر شدند که در این صحنه یکی از پسرانم با چاقو برادرش را هدف قرار داد و ابتدا فکر نمی‌کردیم این درگیری با مرگ پسرمان پایان گیرد اما وقتی متوجه خونریزی پسرم از ناحیه پهلو و دستش شدم به سرعت او را سوار بر خودرو به بیمارستان منتقل کردیم اما وقتی به بیمارستان الغدیر رسیدیم پزشکان مرگ پسر 22 ساله‌ام را اعلام کردند.

بنا به این گزارش، بازپرس ویژه قتل در این صحنه دستور داد تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای دستگیری جوان برادرکش وارد عمل شوند و تحقیقت در این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟