به گزارش رکنا، سرهنگ "محمدرضا موسوی" گفت: در راستای اجرای طرح امنیت اجتماعی و آرامش محلات شهر تهران، ماموران گشت انتظامی این کلانتری اقدام به اجرای طرح پیشگیری از جرم در محله های این محدوده کردند که در نتیجه یک سارق به همراه تعداد زیادی اموال و تجهیزات صنعتی مسروقه شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی در خصوص نحوه دستگیری متهم، گفت: بامداد امروز، این متهم از سوی ماموران گشت انتظامی شناسایی شد و در حالی که یک گونی مشکی رنگ همراهش بود به کلانتری منتقل شد که پس از بازرسی از داخل کیسه تعدادی اموال مسروقه از جمله 15 متر سیم و کابل، 12 عدد بست فلزی اتصالات لوله، چهار عدد شیر فلکه، 178 عدد انواع اتصالات، 6 عدد نوار تفلون و تعدادی تکه های لوله آب کشف شد.

کلانتر محله یافت آباد، تصریح کرد: متهم که آن زمان در برابر سوالات ماموران سعی داشت با پاسخ های متناقض و دروغ خو درا بیگناه جلوه دهد، پس از کشف این اموال، لب به اعتراف گشود و به جرم خود مبنی بر سرقت لوازم و تجهیزات صنعتی، اعتراف کرد.

متعاقبا، با راهنمایی های سارق، مغازه ای که از آن سرقت کرده بود شناسایی شده و با حضور مالک در کلانتری و شکایت از متهم، پرونده تکمیل و برای رسیدگی به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟