کدخبر: 451101 ارسال پرینت 466

رکنا: فردی که به بهانه توزیع فرآورده های لبنی یکی از شرکت های لبنیاتی از مشتریان خود 7 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، توسط ماموران کلانتری 122 دربند دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "علی قاسمی"در این باره اظهار داشت: یکی از مغازه داران حوزه کلانتری 122 دربند با مراجعه به کلانتری اظهار داشت: یکی از فروشندگان فرآورده های لبنی با مخدوش کردن فاکتورها و تحویل کالا کمتر از تعداد درخواستی توانسته مبلغ 4 میلیارد ریال از وی کلاهبرداری کند و به محض اینکه به فروشنده معترض شده، وی محل کار خود را ترک و متواری شده است.

وی با بیان اینکه شناسایی مخفیگاه متهم و دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت، گفت: با بررسی مدارک شاکی، مشخص شد که ادعای وی صحت دارد و فاکتورهای وی مخدوش می باشد؛ همزمان با طرح شکایت این مال باخته، 2 نفر دیگر نیز با مراجعه به کلانتری، همان اظهارات مال باخته اول را تکرار کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم در استان البرز شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی ، در مخفیگاهش دستگیر شد.

رئیس کلانتری دربند با اشاره به اینکه متهم در مجموع مبلغ 7 میلیارد ریال از 3 مال باخته کلاهبرداری کرده بود، گفت: با دستور قضائی متهم برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر جرایم مشابه به پایگاه اول پلیس آگاهی تهران تحویل داده شد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 1 تعداد رای : 1


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها