به گزارش رکنا، مرتضی رعیتی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان انار گفت: حوالی ساعت ۴ بامداد روز گذشته خبری مبنی برآتش سوزی داروخانه‌ای در مرکز شهرستان انار به فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و تیم‌های تخصصی با حضور در محل، موضوع را بررسی کردند.

وی افزود: متهم ع. ع به اتهام تحریق عمدی داروخانه در شهرستان انار و مخدوش کردن امنیت در این شهرستان بازداشت شد.

این مقام قضایی به اظهارات متهم اشاره کرد و افزود: متهم از طریق حیاط پشت داروخانه و آتش زدن کولر آبی که به داروخانه راه داشته اقدام به این عمل کرده است و آتش از طریق کولر آبی به داخل داروخانه پیش روی می‌کند و پس از ۲ ساعت شهروندان متوجه حادثه می‌شوند و به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام می‌کنند.

وی گفت: پس از کنترل دوربین‌های مداربسته محل حادثه و مشاهده خودرو پراید در محل وبررسی مشخصات مالک خودرو، با حکم تفتیش منزل به سراغ وی رفته و وی را دستگیر کردیم.

این مقام قضایی افزود: بنا به اظهارات پزشک داروخانه خسارت این آتش سوزی حدود یک میلیارد تومان است، اما نظریه کارشناسی هنوزاعلام نشده است.

رعیتی با بیان این مطلب که این آتش سوزی به دلیل اختلافات مالی که ریشه در گذشته داشته، رخ داده است، گفت: تحقیقات ادامه دارد تا در صورتی که متهم همدست یا شریکی دراین جرم داشته شناسایی و دستگیر شوند.

دادستان انار در پایان از شهروندان خواست درصورتی که مطالبه‌ای از فردی یا افرادی دارند از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند درغیر اینصورت با هرگونه اقدامی که منجر به خدشه دارشدن امنیت شود برخورد جدی می‌شوداخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟