به گزارش رکنا، سرهنگ "علیرضا عجمی"، گفت: طی تجزیه و تحلیل انجام شده در خصوص جرائمی همچون سرقت در محدوده بزرگراه "تندگویان" و "آزادگان" مشخص شد که میزان سرقت های انجام شده در این محدوده رو به افزایش است که بر همین اساس، با هدف تقویت گشت های انتظامی، آموزش های لازم به ماموران ارایه شده و متعاقبا تحقیقات و اقدامات عملیاتی برای شناسایی سارق یا سارقان در این محدوده آغاز شد.

وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد که یک زورگیر سارق ضمن پرسه در این محدوده ها اقدام به سرقت و زورگیری از شهروندان و و مسافران می کند که طی این عملیات، متهم به همراه یک خودروی سواری که از آن برای زورگیری از مسافران اقدام می کرد، شناسایی و پس از یک تعقیب و گریز کوتاه، متوقف و دستگیر شد.

این مقام انتظامی، تصریح کرد: این متهم که با خودروی سواری خود در حال تردد و پرسه زنی بود، پس از دستگیری به مقر انتظامی منتقل شد که در تحقیقات انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت و زورگیری از شهروندان و مسافران درون شهری، اعتراف و پس از تکمیل پرونده به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

سرهنگ عجمی خاطر نشان کرد: در بازرسی از خودروی متهم ادوات سرقت از جمله سلاح سرد، تعدادی کوله و کیف دستی مسروقه، تعدادی کاپشن مردانه، کارت عابر بانک و گوشی تلفن همراه مسروقه کشف شد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟