کدخبر: 450235 ارسال پرینت 1948

حوادث رکنا: تحقیقات قضایی در پرونده دزد سابقه داری که با شلیک گلوله توسط پلیس کشته شد درحالی ادامه دارد که کارشناسان سلاح باید درباره چگونگی شلیک گزارش کارشناسی خود را به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارائه کنند.

چند روز قبل ماموران انتظامی مشهد که در حال انجام وظیفه در بولوار صیاد شیرازی بودند از طریق یکی از پاکبانان شهرداری در جریان سرقتی قرار گرفتند که شیشه های یک فروشگاه شکسته و خودرویی نیز در حاشیه خیابان پارک بود.

با استعلام شماره پلاک خودرو مشخص شد که خودروی مذکور سرقتی است اما راننده خودرو با دیدن نیروهای گشت پلیس اقدام به فرار کرد و بدین ترتیب تعقیب و گریز به بولوار وکیل آباد و سپس به بولوار شهید فکوری کشید تا این که نیروهای انتظامی به ناچار پس از اخطارهای قانونی به سوی خودرو شلیک کردند که در این میان راننده جوان بر اثر اصابت گلوله جان سپرد.

بررسی ها نشان داد که راننده خودرو از سارقان سابقه دار است. با حضور قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) در محل وقوع حادثه، تحقیقات در این باره آغاز شد. به دستور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی وانقلاب مشهد، کارشناسان سلاح باید درباره چگونگی وقوع حادثه هنگام استفاده از سلاح و رعایت مقررات قانونی،نظر کارشناسی خود را به مقام قضایی اعلام کنند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

سجادپور

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها