سردار حیدر عباس زاده بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری فروش سکه های تقلبی از طریق ارسال پیامک در سطح شهرستان دزفول، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس Police آگاهی دزفول با اقدامات اطلاعاتی گسترده و تحقیقات جامع پلیسی موفق شدند یک متهم را که در زمینه فروش سکه های تقلبی فعالیت داشت شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار عباس زاده با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه گوشی تلفن همراه و 6 عدد سکه تقلبی کشف و ضبط شد، تصریح کرد: با تحقیقات صورت گرفته از متهم و مواجهه حضوری با مالباختگان مشخص شد این فرد با ارسال پیامک های دروغین به افراد از طریق تلفن همراه خود با مضمون پیدا کردن سکه و گنج و پیشنهاد شراکت در فروش آن ها اقدام به کلاهبرداری کرده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم با استفاده از این شگرد 2 میلیارد و 480 میلیون ریال از مالباختگان کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی، به شهروندان توصیه کرد: هرگز فریب وعده های دروغین اینگونه افراد سودجو و فرصت طلب را نخورده و در صورت دریافت چنین پیامک هایی قبل از انجام هر گونه اقدام مراتب را سریعا به پلیس گزارش دهند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟