به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، ساعت 20 یکشنبه 11 آذر ماه سال جاری ماموران پلیس Police آبادان در جریان درگیری خونین 2 جوان در منطقه 30 متری ذوالفقاری آبادان قرار گرفتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران برای پایان دادن به این درگیری شبانه پای در محل حادثه Incident گذاشتند و با جسد جوان 25 ساله‌ای که غرق خون روی زمین افتاده بود روبرو شدند.

با جنایی شدن این پرونده تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری عامل این جنایت Crime خیابانی وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات پی بردند که قربانی جنایت از سوی جوان 18 ساله ای هدف ضربات مرگبار چاقو قرار گرفته است.

همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با اقدامات پلیسی و تحقیقات میدانی عامل این جنایت خیابانی را شناسایی کنند و ساعت 3 بامداد دوشنبه 12 آذرماه مخفیگاه پسر جوان در منطقه ذوالفقاری آبادان تحت محاصره پلیس قرار گرفت.

ماموران در این شاخه از تحقیقات با اطلاع از حضور قاتل The Murderer فراری در مخفیگاهش و در عملیاتی غافلگیرانه پسر جوان را دستگیر کردند.

اعتراف به قتل

عامل جنایت ابتدا سعی داشت خود را در ماجرای قتل Murder بیگناه معرفی کند اما وقتی در برابر مدارک و شواهد پلیسی قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

قاتل 18 ساله به ماموران گفت: از چندی قبل برسر یک موبایل با مقتول اختلاف پیدا کردیم تا اینکه شب حادثه برای حل این اختلافات با هم قرار ملاقات گذاشتیم.

وی افزود: ابتدا با هم شروع به صحبت کردیم و قرار نبود هیچ درگیری بین ما رخ دهد اما وقتی به توافق نرسیدیم ناخواسته بین ما درگیری رخ داد و من با چاقویی که همراهم بود سعی داشتم پسر جوان را از خودم دور کنم که ناگهان دیدم او غرق خون روی زمین افتاد و من نیز از ترس پا به فرار Escape گذاشتم.

بنا به این گزارش، عامل این جنایت به دستور بازپرس پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی آبادان قرار دارد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟