سرهنگ سیدعلی میراحمدی جانشین فرماندهی انتظامی لرستان گفت: پس از اعلام یک فقره تیراندازی در خیابان مالک اشتر کوهدشت عوامل نیروی انتظامی بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از بررسی‌‎ها مشخص شد سرنشینان یک دستگاه پژو پارس با تیراندازی به سرنشینان یک دستگاه سواری سمند و راکب یک دستگاه موتور سیکلت دو نفر را مورد اصابت گلوله قرارداده و به سرعت صحنه را ترک کرده‌اند.

جانشین فرماندهی انتظامی لرستان عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی و شناسایی طرفین مشخص شد هر دو طرف از اهالی یکی از روستا‌های کوهدشت و از افراد اراذل اوباش سابقه دار هستند که اختلاف قبلی با یکدیگر داشته‌اند.

وی با بیان اینکه عوامل تیراندازی در کمترین زمان شناسایی و تلاش جهت دستگیری آنان ادامه دارد بیان کرد: طرفین اخیرا در زندان Prison با یکدیگر درگیری داشته و این موضوع را به شهرستان کوهدشت کشانده که منجر به مجروح شدن یکی از طرفین درگیری که در مرخصی زندان بوده، شده‌اند.

میراحمدی با اشاره به اینکه در این رابطه پنج نفراز طرفین دستگیر شده ،گفت: مجروحان این تیراندازی به بیمارستان انتقال یافته و تحت درمان هستند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟