به گزارش گروه ترجمه رکنا، پلیس Police تگزاس از بازداشت یک قاتل The Murderer سریالی خبر داده که طی یک هفته گذشته حداقل 3 نفر را به قتل Murder رسانده است.

خوزه گیلبرتو رودریگز که به قاتل سریالی هوستون شهرت یافته، روز سه‌شنبه و پس از 14 دقیقه تعقیب و گریز توسط خودروی پلیس و او، دستگیر شد که مظنون به قتل سه نفر است.

یک شهروند ساکن هیوستون ساعتی پس از صدور هشدار امنیتی پلیس در خصوص اختفای احتمالی یک قاتل سریالی در این شهر، با تطبیق مشخصات خودروی این مرد 46 ساله، سرنخ دستگیری او را در اختیار پلیس ایالت تگزاس گذاشت.

پلیس اعلام کرده آقای رودریگز از مدت‌ها پیش و از طریق ردیاب تحت نظر بوده ولی او چند روز پیش از ارتکاب جرم، امکان ردیابی پلیس را از بین برده بود.

بنابر اعلام پلیس این مظنون از مجرمان باسابقه محسوب می‌شود و حداقل از سال 1989 میلادی تاکنون مرتکب بسیاری از جرائم جنسی و برخوردهای خشونت‌آمیز شده بود.

پلیس پس از توقف خودروی آقای رودریگز، در جریان تفتیش وسیله نقلیه او یک سلاح کمری کشف کرد.

او اولین قربانی خود را در جریان سرقت Stealing از خانه‌ای در روز نهم ژوئیه به قتل رساند و سپس دو نفر را نیز طی یک اجرای یک پروژه سرقت از یک مغازه به کام مرگ فرستاد.

آقای رودریگز روز سه شنبه و یک روز پیش از بازداشت نیز یک راننده 22 ساله اتوبوس را در شهر هوستون با اسلحه مورد هدف قرار داده که این جوان در حال حاضر در بیمارستان تحت مراقب ویژه قرار دارد.

در صورت تایید قتل 3 نفر از سوی رودریگز احتمال دارد دادگاه او را به مجازات مرگ محکوم کند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟