به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، در نخستین روزهای آذرماه سال جاری ماموران کلانتری 11 ولیعصر آبادان با ایجاد چند ایست بازرسی در منطقه امیرآباد برای برقراری امنیت و دستگیری تبهکاران خودروهای عبوری را مورد بازرسی قرار دادند.

ماموران در ایست بازرسی ها خودروهای عبوری را مورد بررسی قرار می‌دادند که راننده خودروی پژو 405 با دیدن ماموران دستپاچه شده و با عبور از جدول کنار خیابان سعی بر فرار Escape و عبور از ایست بازرسی را داشت که خودرویش در این مرحله متوقف شد و راننده جوان با پای پیاده شروع به فرار کرد.

ماموران در عملیات تعقیب و گریز مرد مرموز پس از نیم ساعت موفق به دستگیری راننده پژو 405 شدند که در بازرسی از خودروی متهم که در نزدیکی ایست بازرسی رها شده بود مواد مخدر Drugs صنعتی شیشه در بسته‌های کوچک بسته بندی و آماده فروش  بود به دست آمد.

تیم پلیسی در ادامه تحقیقات به دفترچه یادداشتی رسیدند که مرد جوان در آن اسامی مشتریان و خریداران مواد مخدر شیشه را در آن نوشته بود که در این لیست اسم چند زن و دختر جوان نیز به دست آمد.

بنا به این گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟