سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده نیروی انتظامی مرودشت گفت: دستگیری محکومان متواری تحت تعقیب پلیس Police و مراجع قضایی از اوایل اردیبهشت ماه سال جاری با تشکیل قرارگاهی در این خصوص در انتظامی مرودشت تشدید یافت.

وی ادامه داد: تیمی مجرب از ماموران پلیس‌های تخصصی مسئولیت پیگیری و دستگیری متهمان و محکومان متواری را عهده دار شدند و با بهره گیری از اخبار و اطلاعات، تعقیب و مراقبت‌های شبانه روزی و بکارگیری ترفند‌های خاص پلیسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: قرارگاه دستگیری محکومان و متهمان متواری طی ۶ ماهه گذشته موفق شدند تعداد ۱۱۳ نفر از محکومان تحت تعقیب را شناسایی و دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل دهند.

سرهنگ زراعتیان بیان کرد: جرائمی از قبیل سرقت، ضرب و جرح، حمل و نگهداری مواد مخدر، مشروبات الکلی، تجهیزات ماهواره، کلاهبرداری، فروش مال غیر، شرب خمر، ایجاد مزاحمت، نزاع و درگیری دسته جمعی، اختلاس و تصرف غیر قانونی، خیانت Cheat در امانت، چک بلامحل و ده‌ها جرم Crime دیگر از مهمترین جرائم ارتکابی متهمان و محکومان متواری است.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟