به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، سرهنگ کارآگاه علی ولی‌پور، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس Police آگاهی تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: ساعت ۲۲ جمعه ۱۸ آبان ماه سال جاری وقوع یک فقره فوت ناشی از اصابت ضربه جسم تیز به کلانتری ۱۱۰ شهدا اعلام شد .

با حضور ماموران کلانتری در بیمارستان به آنها اعلام شد که جوانی ۲۷ ساله بر اثر ضربه چاقو به قسمت چپ سینه فوت کرده است .

پرونده مقدماتی با موضوع قتل Murder عمد تشکیل و موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد .

کارآگاهان این اداره در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که مقتول در داخل پارک گلزار در یک درگیری با سرنشین یک موتورسیکلت مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است .

در تحقیقات از دوستان مقتول( شاهدان صحنه جنایت Crime ) به کارآگاهان اعلام شد که مقتول همراه آنها در داخل پارک حضور داشته که یکی از بچه محل ها با یک موتورسیکلت وارد پارک شده و بی هیچ مقدمه ای به سمت مقتول رفته ، با چاقو ضربه ای به مقتول زده و پس از آن به سرعت از محل متواری شده است .

سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی در پایان این خبر گفت: با شناسایی محل سکونت متهم پرونده در محدوده خیابان پیروزی ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به این محل مراجعه کرده و اطلاع پیدا کردند متهم پس از ارتکاب جنایت از این محل متواری شده است ؛ لذا هماهنگی های لازم با بازپرس سجاد منافی اذر از شعبه 3 دادسرای جنایی تهران انجام و تحقیقات برای دستگیری قاتل The Murderer فراری در دستور کار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است. خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟