کدخبر: 434597 ارسال پرینت 52

رکنا: فرمانده دریابانی استان بوشهر با اشاره به متلاشی شدن باند سوداگران مرگ گفت: با توقیف ۲ فروند شناور بیش از یک‌تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد.

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد با بیان اینکه تمام پهنه آبهای خلیج فارس در استان بوشهر تحت رصد دریابانی قرار دارد اظهار داشت: ماموران دریابانی با امکانات و تجهیزات شناوری پیشرفته قادر هستند تا اعماق مختلف خلیج فارس برای برقراری امنیت و برخورد با قاچاقچیان تردد کنند.

وی با بیان اینکه پایگاه دریابانی در سواحل استان بوشهر ایجاد شده گفت: با اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی، برخورد قاطع با سوداگران مرگ و قاچاقچیان در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از متلاشی شدن باند سوداگران مرگ در سواحل استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: ماموران دریابانی با شناسایی یک باند سوداگران مرگ در سواحل استان بوشهر، در درگیری با آنان ضمن توقیف 2 فروند شناور یک تن مواد مخدر Drugs کشف شد.

سردار رضایی‌نژاد با بیان اینکه در این عملیات سه نفر دستگیر شدند گفت: در درگیری با سوداگران مرگ سه متهم دستگیر و تحویل مقام‌های قضایی شد.

وی از کشف 3 تن مواد مخدر در 7 ماه امسال خبرداد و بیان کرد: دریابانی استان بوشهر از ابتدای امسال تاکنون با تلاش دریابانی استان بوشهر از باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر بیش از 3 تن مواد مخدر کشف کرده‌اند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با قاچاقچیان و جلوگیری از ورود قاچاق Contraband تصریح کرد: تلاش می‌شود با فعالیت شبانه روزی امنیت مطلوبی برای مردم و فضای ناامنی برای سوداگران مرگ و قاچاقچیان فراهم شود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها