سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد با بیان اینکه تمام پهنه آبهای خلیج فارس در استان بوشهر تحت رصد دریابانی قرار دارد اظهار داشت: ماموران دریابانی با امکانات و تجهیزات شناوری پیشرفته قادر هستند تا اعماق مختلف خلیج فارس برای برقراری امنیت و برخورد با قاچاقچیان تردد کنند.

وی با بیان اینکه پایگاه دریابانی در سواحل استان بوشهر ایجاد شده گفت: با اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی، برخورد قاطع با سوداگران مرگ و قاچاقچیان در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از متلاشی شدن باند سوداگران مرگ در سواحل استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: ماموران دریابانی با شناسایی یک باند سوداگران مرگ در سواحل استان بوشهر، در درگیری با آنان ضمن توقیف 2 فروند شناور یک تن مواد مخدر Drugs کشف شد.

سردار رضایی‌نژاد با بیان اینکه در این عملیات سه نفر دستگیر شدند گفت: در درگیری با سوداگران مرگ سه متهم دستگیر و تحویل مقام‌های قضایی شد.

وی از کشف 3 تن مواد مخدر در 7 ماه امسال خبرداد و بیان کرد: دریابانی استان بوشهر از ابتدای امسال تاکنون با تلاش دریابانی استان بوشهر از باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر بیش از 3 تن مواد مخدر کشف کرده‌اند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با قاچاقچیان و جلوگیری از ورود قاچاق Contraband تصریح کرد: تلاش می‌شود با فعالیت شبانه روزی امنیت مطلوبی برای مردم و فضای ناامنی برای سوداگران مرگ و قاچاقچیان فراهم شود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟