خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 424446 ارسال پرینت 4014

حوادث رکنا: رئیس محیط زیست چایپاره در آذربایجان غربی از پیگیری برای دستگیری فرد سگ آزار در این شهرستان خبر داد.

حجم ویدیو: 0.96M | مدت زمان ویدیو: 00:00:20

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، جعفر تقی زاده در خصوص انتشار فیلمی در فضای مجازی مربوط به سگ آزاری در چایپاره افزود: متاسفانه محیط زیست شهرستان نیز پس از اطلاع از وجود چنین عمل زشتی بلافاصله اقدام به پیگیری موضوع کرده است.

وی ادامه داد: متاسفانه در فیلم منتشر شده فردی که سگ آزاری می کند قابل شناسایی نیست اما بی شک با پیگیری های این اداره فرد مورد نظر را دستگیر و تحویل مقامات قضایی خواهد شد.

تقی زاده با بیان اینکه تاکنون چنین مواردی در شهرستان سابقه نداشته است، تصریح کرد: حیوان آزاری از جمله اقدامات غیر انسانی و غیرقانونی است که بی شک فرد خاطی محکوم به مجازات خواهد شد.

در یک فیلم منتشر شده در فضای مجازی یک جوان موتور سوار در چایپاره و در ملاءعام بعد از آزار و اذیت سگ، او را به پشت موتور خود می بندد و شروع به حرکت می کند و آنگونه که در فیلم نمایان است از طرف اهالی این منطقه هیچگونه واکنشی در راستای بازدارندگی وی برای منصرف کردنش از این حرکت فجیع صورت نمی‌گیرد و این فرد جانی با خونسردی تمام و با سرعت بالا حرکت می‌کند درحالی که سگ در پشت این موتور همچنان در زمین کشیده می‌شود.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    این که به حیوانها رحم نمبکنه به ادم ها هم رحم نمیکنه ی قاتل بالفطره هس

  • راصیه 0 0

    اون حرم زاده ک معلوم الحال رو که خدا به لعنت ابدی دچارش کنه .تف به شرف اهالی اون منطقه که جلوشو نگرفتن... شمر و یزید که شاخ و دم نداشتن ظلم کردن... مدعیان اسلام چرا جلوی شمر زمانه رو نگرفتید

هم اکنون دیگران می خوانند