کدخبر: 416828 ارسال پرینت 8694

حوادث رکنا: زن مطلقه در حالیکه با یک معتاد در حال انجام کارهای ناشایست بود دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، مهناز ۱۷ ساله که به اتهام روابط نامشروع دستگیر شده است پس از انتقال به دادسرا به بازپرس پرونده گفت: پویا از بستگان دور مادری من بود که به خواستگاری ام آمد و بلافاصله مراسم خواستگاری و عقدکنان من واو برگزار شد.

 پدر و مادرم از این امر خوشحال بودند و بدون هیچ گونه تحقیقی ما را به عقد یکدیگر درآوردند. همسرم پویا در یک تعمیرگاه در مشهد مشغول به کار بود و خانه اش نزدیک محل کارش بود.

 یک روز به طور اتفاقی تصمیم گرفتم به منزل پویا بروم. به همین خاطر با تاکسی تلفنی به منزلش رفتم اما او در وضعیت بدی و در حال استعمال مواد مخدر بود .از آن به بعد دیگر نتوانستم با او کنار بیایم و پس از چند ماه توانستم از او طلاق بگیرم.

اطرافیانم با نیش و کنایه با من رفتار می کردند. یک سال بعد از این ماجرا با مردی به نام حمید آشنا شدم که مرا به فساد کشاند. او مرا با مردان معتاد به خانه ای می برد که در آنجا به زور صیغه آنها شوم. یک روز که در آن خانه با مردی در حال بدی بودم ناگهان با حضور مأموران پلیس مواجه و دستگیر شدم.

بنابراین گزارش بازپرس پس از ثبت اظهارات مهناز دستور انتقال وی به بازداشتگاه را صادر کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ابوالفضل شیرین زاد 0 0

    باسلام مدتهاست میخواهم مسایلی رادرموردادبیات کلمات واصطلاحاتی که شما بکار میگیرید گوشزد نمایم مثلا اعمال وصفات رالیبرالی ولاییک بکار میبرید کلمه زنا وزناکار رابه بیحییایی تغییر دادهاید زنان معروفه وزناکار را صیغه ای اجباری مینامید وعلت سالها تن فروشی خانمی را عقداجباری توصیف ووی راقربانی جامعه نشان میدهید