کدخبر: 414964 ارسال پرینت 1786

رکنا: ماهانه دختران زیادی در خیابان های انگلیس مورد آزارجنسی قرار می گیرند.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، دو سوم از دختران 14 تا 21 ساله در انگلیس، در ملاء عام مورد آزار جنسی قرار می گیرند و از هر ده دختر، دامن یک نفر در ملاعام بالا زده می شود.

براساس یافته های سازمان خیریه پلن اینترنشنال یوکی، دختران جوان در انگلیس، با روش های گوناگون مانند سوت زدن، دستمالی شدن و بالا زدن دامن هایشان در کوچه و خیابان، مورد آزار جنسی قرار می گیرند.

در بررسی این سازمان خیریه از یک هزار دختر و زن انگلیسی نظرخواهی شد تا چگونگی و میزان آزار به آنان در خیابان، وسایل حمل و نقل عمومی، در راه مدرسه، دانشگاه و یا کار، در بوستان ها، باشگاه ها و غذاخوری ها مشخص شود.

در مجموع 66 درصد از دختران و زنان انگلیسی گفته اند در اماکن و معابر عمومی، مورد آزار جنسی گفتاری و یا فیزیکی قرار می گیرند.

دختران و زنانی که از آنها نظرسنجی صورت گرفته است، گفته اند ماهانه حداقل یک بار در اماکن و معابر عمومی مورد آزار جنسی قرار می گیرند و 38 درصد گفته اند پسران و مردان با انگیزه های جنسی برای شان سوت می زنند، متلک می گویند و 15 درصد گفته اند دستمالی می شوند، 9 درصد نیز گفته اند که افراد سوء استفاده چی، دامن هایشان را بالا می زنند.

مقامات سازمان خیریه پلن اینترنشنال یو کی از دولت انگلیس، مقامات شهرداری و پلیس Police خواسته اند برای پایان دادن به این گونه رفتارهای ضد دختران و زنان، اقدام کنند.

تانیا بارون، مدیرعامل این سازمان خیریه گفته است همگان از آزار جنسی به دختران و زنان در معابر و اماکن عمومی انگلیس آگاه بودیم اما این حقیقت تکان دهنده را نمی دانستیم که دختران کم سن و سال نیز به طور مداوم مورد آزار جنسی قرار می گیرند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها