شلیک مرگبار به صاحبخانه پولدار در شهرک غرب / مستاجر دستگیر شد + عکس

به گزارش رکنا، سوم اردیبهشت ماه سال 96 مرد 65ساله ای به نام اصغر مقابل بازار Store میوه و تره بار شهرک غرب با شلیک گلوله اسلحه شکاری کشته و از داخل یک دستگاه پژو 206 به بیرون پرت شد.در بررسی ها روشن شد قربانی هدف شلیک مرگبار یک مرد پژوسوار قرار گرفته است.پلیس به ردیابی مرد پژوسوار پرداخت اما ردی از وی به دست نیاورد ولی با تکمیل تحقیقات مشخص شد اصغر از مدتی قبل با مستاجرش به نام نوید اختلاف داشته است.نوید همزمان با کشته شدن صاحب خانه اش به محل نامعلومی گریخته بود. پلیس Police به بازجویی از خانواده وی پرداخت و دریافت مادر نوید صاحب یک دستگاه پژو است. به این ترتیب فرضیه جنایت Crime از سوی مستاجر کینه جو قوت گرفت و وی بیست و نهم اردیبهشت ماه بازداشت شد.

نوید 30 ساله که لیسانس کشاورزی دارد به قتل Murder اعتراف کرد و گفت: صاحب خانه اش را به خاطر پس گرفتن طلب 150 میلیون تومانی اش کشته است.

وی دیروز در شعبه 11دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge حسینی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای این جلسه اولیای دم برای نوید حکم قصاص خواستند. سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و در تشریح جزییات اختلاف با صاحب خانه اش گفت:

سال 92 یکی از آپارتمان‌های مقتول را به مبلغ 150میلیون تومان از او رهن کردم. اما بعد از دو ماه متوجه شدم او با قولنامه جعلی از من شکایت کرده تا ماهانه شش میلیون تومان هم اجاره بگیرد.این شروع درگیری های ما با هم بود. پرونده ای درشورای حل اختلاف داشتیم که طی آن اصغر به یکسال حبس هم محکوم کرد.اما وقتی از زندان Prison آزاد شد شروع به بهانه گیری کرد. او می خواست مرا از خانه اش بیرون کند اما حاضر نبود پولم را بدهد.

وی ادامه داد: در مدتی که در خانه او ساکن بودم بارها برایم مزاحمت ایجاد کرد.

حتی یکبار مقابل در انباری خانه‌ام مواد مخدر Drugs جاساز کرد تا مرا به دردسر بیندازد. او روی ماشینم خط می کشید تا ناچار شوم خانه را تخلیه کنم. از این وضعیت خسته شده بودم. به همین خاطر اسلحه شکاری ام را به دست گرفتم و به فکر گروگان گیری Kidnapping افتادم. می خواستم اصغر را گروگان hostage بگیرم تا از ترسش پولم را پس بدهد. به همین خاطر مقابل خانه اش رفتم و با تهدید اسلحه شکاری او را سوار ماشین کردم.من از او خواستم تا پولم را بدهد اما قبول نکرد. او لوله اسلحه را در دست گرفته بود و می کشید و می خواستم اسلحه را ازمن بگیرد. در این کشمکش ناخواسته یک تیر به سمت او شلیک شد. من که شوکه شده بودم اصغر را از داخل ماشین بیرون انداختم و گریختم.

وی گفت: باور کنید من قصد کشتن Killing صاحب خانه ام را نداشتم و مرگ او یک اتفاق بود.

در پایان جلسه هیات قضایی از کارشناسان اسلحه شناسی خواست تا درباره ادعای متهم اظهار نظر کرده و در گزارشی اعلام کنند ممکن است شلیک ناخواسته از این اسلحه، به خاطر کشمکش رخ داده باشد یا نه. پس از اظهار نظر کارشناسان اسلحه شناسی قضات دادگاه برای این پرونده حکم صادر می کنند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

مرد بی رحم سر این زن زیبا را برید + تصاویر

از تجاوزهای معشوقه مادرم خسته شدم او در 14 سالگی مرا به یک روسپی تبدیل کرد + عکس

هرکول تهران وحشت می آفرید +عکس

طلاق خانم بازیگر بخاطر عاشق پیشگی به تاجر عرب + عکس

مرد شیطان صفت به جسد دختری در سردخانه رحم نکرد +عکس

سولماز مچ شوهر خائن و مینا را در اتاق خلوت گرفت! / او در را قفل کرد!

عکس عروسی زن سرشناس،خجالت آور بود! / همه شوکه شدند + تصاویر

دوست شیطان صفت پدرم 2 سال بدنم را لمس می کرد / خاطره از تجاوز وحشیانه گفت

جزییات حمله وحشیانه راننده لندکروز به مامور پلیس راه+ تصاویر

عکس دلخراش چهره خانم پرستار که با جوان آدمخوار قرار عاشقانه داشت +عکس 16+

شوهرم در دام شیطانی 2 زن روسپی افتاد / وقتی فهمیدم دنیا روی سرم خراب شد

دختر دانشجو شهرستانی به ناچار صیغه موقت شد / او حامله شده بود !

جزئیات دستگیری حسینی مجری ری استارت در فرودگاه + عکس

ماجرای تجاوز 2 فوتبالیست به نیکی 20 ساله در سرویس بهداشتی چه بود ؟

 

آیا این خبر مفید بود؟