کدخبر: 406229 99

رکنا: رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری دو سارق رایانه های وانت پیکان در منطقه جنوب غرب پایتخت خبرداد که با موتورسیکلت پالس در ساعات صبحگاهی اقدام به سرقت می‌کردند.

سرهنگ کیوان ظهیری اظهار کرد :هفته گذشته شخصی با مراجعه به معاونت عملیات کلانتری ۱۶۱ ابوذر اعلام کرد، خودروی وانت پیکان خود را ساعت ۱۲ شب در خیابان پیغمبر پارک و ساعت ۷ صبح که مراجعه می کند متوجه می شود خودرو روشن نمی‌شود و کاپوت لق است. وقتی کاپوت را بالا می‌زند متوجه به سرقت Stealing رفتن رایانه خود 
می شود .
ساعتی از مراجعه شاکی به کلانتری نگذشته بود که شهروندی دیگر به کلانتری مراجعه و شکایتی مشابه را مطرح می کند. به لحاظ حساسیت موضوع تیم عملیاتی به سرعت برای شناسایی و دستگیری متهمان وارد عمل می شوند و با بررسی میدانی محل پارک خودرو‌ها و نیز دوربین‌های مداربسته محل، مشخصات ظاهری سارقان را به دست می آورند.
در تحقیقات اولیه مشخص می‌شود دو جوان با یک دستگاه موتورسیکلت قرمز رنگ ان‌اس، خودرو‌ها را شناسایی می‌کنند و فرد تک نشین با سیمی که در دست دارد کاپوت را باز می کند و رایانه را به سرقت می‌برد.
پس از بررسی دقیق چهره سارقان، فرد راکب به نام حسن از آن جا که سابقه دار بوده شناسایی و ظهر روز گذشته در یافت آباد دستگیر که پس از انتقال به کلانتری منکر اتهام منتسبه می شود اما پس از مشاهده فیلم، لب به اعتراف می گشاید و بیان می کند، با دوست اش امیر ۲۸ ساله سرقت کرده اند که پس از هماهنگی‌های قضایی، مخفیگاه امیر در منطقه راه آهن شناسایی و وی دستگیر می شود.
حسن در تحقیقات بیان کرد: در گذشته در مکانیکی کار می‌کرده و به لحاظ اعتیاد شدید کار را رها وبه سرقت روی آورده است و از آن جا که سال‌های گذشته با امیر که در میدان راه آهن مواد را از او می‌خرید، آشنا شده بود، نقشه سرقت از پیکان وانت هارا کشیده و اجرایی کرده اند.
امیر نیز اظهار کرد: در میدان راه آهن مواد می‌فروخته و پس از این که سه سال پیش دستگیر شده وبه زندان Prison رفته پس از آزادی Freedom از زندان بنا به پیشنهاد حسن، برنامه سرقت‌ها را درپیش گرفته اند. به نحوی که امیر در مدت ۱۰ ثانیه رایانه‌ را به سرقت می‌برده و حسن بابت هر رایانه ۵۰ هزار تومان به او می‌داده و خودش آن را به مالخر‌هایی به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان درتهران و شهریار می‌فروخته و خرج کشیدن مواد می‌کرده 
است.
سرهنگ ظهیری با اشاره به این که سارقان در تحقیقات اولیه به ۱۰۰ فقره سرقت در مناطق جنوب غرب تهران اعتراف کرده اند، بیان کرد: پرونده به همراه متهمان تحویل پایگاه هشتم پلیس Police آگاهی شد .

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

این زن را در شمال تهران می شناسید؟! / شهلا مجرد و فوق لیسانس است! + عکس و جزییات

بی حیایی مردانه با دختران و زنانی که کار می کنند! / گزارش تلخ + عکس

کثیف ترین اقدام زنان برای طلاق از شوهرانشان! +عکس

راز این جسد چاقو چاقو شده در جنوب تهران چیست؟!

زنان طلاق می گیرند تا پولدار شوند!

پشت پرده حمله خونین به پزشک سرشناس بیمارستان مدرس تهران + تصاویر

لیلای 60 هزار تومانی ! +عکس

دختر 15 ساله به اجبار عروس شد / وقتی با پسر خاله اش دیدم خشکم زد

فوری / انفجار بمب در مقابل بیمارستان سراوان

صاحب یک هتل در حمام اتاق 34 زن جوان دوربین مخفی جاسازی کرده بود / او فیلم ها را در سایت های مستهجن گذاشت!

ارتباط جنسی یک زن و مرد در پارکینگ دادگاه آنها را به دردسر انداخت +عکس

2 پیرزن 90 ساله همجنسگرا با هم ازدواج کردند! +عکس

پسر سخنگوی دولت با شکایت شوم زن جوان به دردسر افتاد! + عکس

دوست صمیمی زنم فقط با نگاه من تسلیم شد !

عشقبازی شنیع دختر و پسر در واگن اتوبوسی قطار جنجال به پا کرد +عکس

تجاوز به زن جوان در اتاق زایمان بیمارستان توسط پزشک شیطان صفت + عکس

تجاوز وحشیانه راننده اتوبوس به دختر 12 ساله در اردوی تابستانی + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها