کدخبر: 405728 363

حوادث رکنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند از دستگیری مأمور نظارت برساخت و ساز غیرمجاز به جرم رشوه‌گیری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، حسن ابراهیمی بسابی اظهار کرد: به دنبال گزارشات مردمی مبنی بر اینکه برخی از ماموران گشت‌های نظارت‌بر ساخت و ساز غیرمجاز و تصرف اراضی ملی با همکاری برخی از سازندگان ساختمان و پیمانکاران اقدام به اخذ رشوه می‌کنند، این موضوع در دستور کار بررسی بیشتر قرار گرفت.

وی در تشریح جزئیات دستگیری ماموران گشت‌های نظارت بر ساخت و ساز غیرمجاز و تصرف اراضی ملی، افزود: این فرد بسیاری از تخلفات ساخت و ساز غیرمجاز را به مراجع مربوطه گزارش نمی‌کرد که در این رابطه تحقیقات میدانی از سوی مراجع قضایی انجام شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند گفت: با بررسی صحت این موضوع متوجه شدیم که یکی از ماموران گشت‌های نظارت‌بر ساخت و ساز غیرمجاز و تصرف اراضی ملی مرتکب تخلف اداری دریافت رشوه می‌شود و با چنین پدیده زشتی شرایط تصرف اراضی ملی و تغییر کاربری‌ها را فراهم می‌آورد.

ابراهیمی بسابی ادامه داد: در یک اقدام ضربتی دستور قضایی جهت دستگیری این فرد صادر شد و در حین یک ماموریت‌کاری نظارت بر ساخت و ساز غیرمجاز که در محل حاضر شده بود، پس تبادل وجه رشوه دستگیر و تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرد.

وی افزود: شناسایی سایر افراد پشت پرده این موضوع از طریق مراجع قضایی در حال رسیدگی است و مامور رشوه گیرنده هم‌اکنون روانه زندان Prison شده است که به احتمال زیاد مرتبطین دیگری هستند و با این متهم همکاری دارند. دادستان شهرستان دماوند تاکید کرد: با پرداخت رشوه شاید موقتا ساخت و ساز غیرمجاز انجام گیرد، ولی در نهایت برخورد قضایی و قانونی برای تخریب آن بنای غیرقانونی و رشوه دهندگان و رشوه‌گیران صورت خواهد گرفت.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

مروارید با 2 برادر به حجله رفت ! + جزییات

زنده به گور شدن 5 مرد در نهاوند +تصاویر

پیام " هفته بعد خانه ام خالی است" همسر خائنم را لو داد! + عکس

فوری/حادثه ای عجیب در استخر زنان مشهد

پسر جوان دست زنی را می خورد و بسکتبال بازی می کرد! + عکس و جزییات

تجاوزبه دختر19 ساله درپشت شمشاد های پارک/ پلیس باورنمی کند!+عکس

٣٣ ثانیه آخر پرواز تهران-یاسوج خلبان سکته کرده بود ! + عکس

سرنوشت تلخ ملیحه، زهرا و آزاده مو بر تن سیخ می کند + جزییات

این 3 ایرانی را می شناسید؟!/ آنها مسافران هواپیمای مرگ امریکا بودند+فیلم و عکس

نقش عجیب دلار ارزان دولتی در مرگ 3 دانش آموز یزدی در گرجستان ! + عکس

لو رفتن عروس خائن در شب جشن عروسی!

تجاوز راننده تاکسی به دختر جوان در شب پارتی! + عکس

رقصیدن جمیله برای مرد شیطان صفت قبل از تجاوز ! + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها