به گزارش رکنا به نقل از جماران، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری امروز - چهارشنبه - در دوره مشترک تعالی اساتید و نخبگان بسیجی حوزه های علمیه استانهای خراسان رضوی، قم، تهران و اصفهان در مشهد افزود: بسیاری از بدحجابها فرهنگ خانوادگیشان چنین است که بدحجاب ظاهر می‌ شوند و بدحجابی را بد نمی دانند.

وی ادامه داد: عده ای از بدحجابها اعتقادی به اسلام ندارند، لائیک هستند و یا مذاهب دیگری دارند اما عده کمی هم هستند که با قصد دهن کجی به ارزش‌ای دین و احکام اسلام این کار را می کنند.

دادستان کل کشور گفت: اگر نیروی انتظامی بخواهد همه بدحجابها را بگیرد علیه نظام و اسلام جوسازیهای گسترده ایجاد می شود. مقصر بدحجابی آموزش و پرورش، روحانیت، آموزش عالی، دانشگاهها و همه ما هستیم.

وی ادامه داد: هم اکنون ستاد امر به معروف، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی اقداماتی را انجام می دهند که بدحجابی را سروسامان دهند اما باید بدانیم برخورد خشن با بدحجابی قطعا جواب نمی‌ دهد.

دادستان کل کشور گفت: به خدا قسم در موضوعات فرهنگی و حجاب برخورد قضایی جواب نخواهد داد. راههای مسالمت آمیز و آرام را باید در پیش گرفت لذا بر این اساس از هر طرحی که در زمینه مقابله با بدحجابی موثر باشد حمایت می‌کنیم.

حجت الاسلام منتظری در ادامه به مشکلات قوه قضائیه نیز اشاره و بیان کرد: دراین دستگاه کمبود کادر قضایی و اداری داریم و به لحاظ اعتبار و نیروی انسانی استقلال Esteghlal نداشته و وابسته به دولت است.

وی گفت: همین پرونده مالی موسسه اعتباری ثامن الحجج 120 جلد است که قاضی Judge باید همه آنها را مورد بررسی قرار دهد و یا موضوع بابک زنجانی همینطور است. به دنبال برگشت بیت المال هستیم اما بدانید حکم او اعدام execution است و قطعا اعدام می شود.

دادستان کل کشور به ماجرای خرید دو تن سکه نیز اشاره و بیان کرد: این موضوع به درستی مطرح نشده است. خریدار یک فرد دلال است که نوچه هایی داشته، نیروی انتظامی به ما گفته اگر محاسبه شود طبق اسناد و مدارک طی سه سال دو تن سکه جمع می شود اما سکه ای تحویل دستگاه قضایی نشده است.

وی افزود: آیا اگر بانک مرکزی اعلام به فروش سکه کند، خریدار آن مجرم است؟ مگر اینکه معلوم شود خریدار به دنبال اخلال در نظام پولی و بانکی کشور بوده است.

حجت الاسلام منتظری به تلاش دشمن برای نفوذ در ارکان مختلف نیز اشاره و بیان کرد: نفوذ موضوع مهمی است که باید توجه جدی نسبت به آن داشته باشیم، عوامل نفوذی مانع تحقق مطالبات مقام معظم رهبری هستند.

وی ادامه داد: شایعه پراکنی و دروغ پردازی در جاهای مختلف به خصوص فضای مجازی از دیگر اموری است که دشمن دنبال می‌ کند و بسیاری هم شایعات و دروغها را باور می‌کنند. دشمن در فضای مجازی به صورت جدی فعالیت می‌کند بطوری که ما در پایان هر هفته 20 هزار تا 22 هزار مورد فیلتر داریم اما با نامهای دیگر فعالیت خود را از سر می‌گیرند.

دادستان کل کشور منشاء بسیاری از پرونده‌های منافی عفت را فضای مجازی ذکر و بیان کرد: نسل جوان به شدت در معرض خطر است. دشمن برنامه ‌ریزی و سرمایه ‌گذاری گسترده ‌ای در این خصوص انجام می دهد تا پرده های حیا را از بین ببرد.

نخستین دوره تعالی اساتید و نخبگان بسیجی حوزه های علمیه استانهای خراسان رضوی، تهران، قم و اصفهان دیروز 26 تیر در مشهد آغاز شد و تا فردا ادامه دارد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

محمد حسین فنایی در زاهدان شهید شد + جزییات

وحشت از مرگ در 3 برج بلند کرج! / علت چیست؟! + عکس

سم مورچه برای رهایی از غر غر های زنانه + عکس

مجازات زندان برای مادری که دخترش را فروخت + عکس

آخرین خبر از زنان اسید سوخته اصفهان/ خبری از دستگیری اسیدپاش سریالی نیست

همدانی ها مقصر مرگ یک مرد را از زندان نجات دادند!

انتقام جالب ملکه انگلیس از رفتارهای تحقیر آمیز ترامپ + عکس

سلفی تلخ زن و شوهر لاکچری با جسد پسر 4 ماهه شان+عکس

محمد حسین فنایی در زاهدان شهید شد + جزییات

دستگیری یکی از مفسدان واردات خودرو + عکس

تصویر لحظه کتک خوردن دزد هفت تیرکش بانک از مردم وام ندادند دزد شدم + گفتگو

مردی در کوهستان ساکت و بکر فنوج + عکس

لحظه انفجار بمب در بدن یک مرد!+ تصویر

تجاوز مهراب در خانه مجردی اش به زهرا! / من عاشق بودم اما..

رمال دروغ های خودش را باور کرد و بدجوری مُرد! +تصاویر

در پارتی شبانه گنده لات های مازندران چه گذشت؟! + جزییات

این مرد هولناک ترین فیلم قتل زنی در وسط خیابان را رقم زد +‌ جزییات

فوری /خواننده پاپ ایران دستگیر شد / چند زن شاکی هستند!+ عکس

آیا این خبر مفید بود؟