به گزارش گروه جنایی رکنا، رسیدگی به این پرونده با شکایت زن جوانی به نام دنیا در دستور کار پلیس Police قرار گرفت. دنیا 30 ساله به ماموران گفت: ۹ ماه قبل از سوی یک پسر جوان به نام کامبیز مورد آزار قرار گرفتم و باردار شدم ولی از ترس کامبیز جرات نداشتم تا علیه او شکایت کنم.

وی در تشریح جزییات ماجرا گفت: کامبیز را از قبل می شناختم. او به بهانه تفریح مرا سوار ماشین کرد و به سمت بیابان های اسلامشهر برد. اودر ماشین با تهدید مرا آزار و شکنجه Torture داد. من از ترسم حتی جرات نکردم این ماجرا را به خانواده ام بگویم. کامبیز از جنایت Crime سیاه است فیلم و عکس گرفته بود. به همین خاطر شروع به اخاذی از من کرد. من هم از ترس آبرویم حاضر بودم دست به هر کاری بزنم. به همین خاطر در چندین نوبت پول به حساب او واریز کردم. ولی بعد از مدتی متوجه شدم باردار شده ام.

دختر جوان که گریه می کرد ادامه داد: پسر جوان دست از سرم برنمی داشت. او مدام مرا تهدید به آبروریزی می کرد و می گفت اگر پول به حسابش واریز نکنم عکس و فیلم ها را پخش می کند. به همین خاطر ناچار شدند برای اینکه خانواده ام از این ماجرا مطلع نشوند چند ماهی را به شهرستان بروم. موعد زایمان فرزندم بود. به همین خاطر به تهران برگشتم و در بیمارستان بهارلو زایمان کردم. حالا فرزندم در بیمارستان است و روی بازگشت به خانه را ندارم. نمی توانم همراه فرزندم به خانه بروم. به‌همین خاطر آمده ام تا از کامبیز شکایت کنم.

به دنبال اظهارات تکان دهنده این دختر پسر جوان بازداشت شد اما منکر ربودن و آزار دنیا شد.

وی گفت: من این دختر را نمی شناسم و اصلاً نمی دانم چه کسی به او تجاوز Rape کرده است. وقتی پلیس پرینت حساب این مرد را بررسی کرد و متوجه شد از حساب دختر جوان به حساب وی پول واریز شده است کامبیز بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت اما این بار ادعای تازه ای را مطرح کرد.

وی گفت: من راننده دنیا بودم به همین خاطر چند بار دنبال او رفتم تا او را به محل کارش برساند. او به عنوان دستمزد پولها را به حسایم واریز کرده است. در حالی که مرد جوان همچنان جرمش را انکار می کرد آزمایش DNA راز جنایت سیاه را فاش کرد و روشن شد فرزند تازه متولد شده متعلق به کامبیز است.

به این ترتیب وی به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شد و به دفاع پرداخت. مرد شیطان Evil صفت در مقابل سوالات قضات دادگاه اظهارات ضد و نقیضی ر ا مطرح کرد تا شاید بتواند از مجازات سنگین در امان باشد. در پایان جلسه وی با قرار قانونی روانه زندان Prison شد تا به زودی قضات دادگاه درباره او حکم صادر کنند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید

راننده سگ را با طناب پشت ماشینش می کشید!؟ + تصاویر تلخ

ماجرای عجیب جنگل کج لهستان+ عکس

شهلا و سمیرا باعث خائن شدن من برای معصومه شدند!

جزییات تکاندهنده فروش نوزاد در ایران ! / یک مقام دولتی عنوان کرد

یک زن نوزادش را شبیه گوشت کباب شده دیده بود + عکس

بحران جدید در تهران / آب و برق نداریم!

حمله خرمشهری های معترض به آب شرب به ماموران پلیس +عکس

جاویر فیلم ناجور دید و سراغ خواهر ناتنی اش رفت / مادر صحنه را باور نمی کرد !+عکس

دارو ندار آقای خواننده سرشناس جزغاله شدند + عکس

دستگیری عامل قتل خونین 2 دانش آموز + عکس های تلخ اجساد

مخترع باهوش سرقت های سریالی در ایران را طراحی کرد!

مرد شکنجه گر در دار زدن دوستش اعدام نمی شود !+عکس

عجیب ترین تصادف شاخ به شاخ با تریلی+ فیلم

لحظه کتک زدن های خانم پرستار به دختر 10 ساله + فیلم

این 2 مرد را می شناسید؟ آنها را در سوپر مارکت های تهران دیده اید؟! + عکس

لحظه انفجار در کلاس درس+ تصویر

قتل پسرنوجوان به خاطر متلک پرانی به دختر همسایه!

دستگیری دختر بدون لباس که خیابان را به هم ریخت+عکس

خبر بد/ شهرام شکوهی دیگر نمی تواند بخواند! + عکس

نرگس محمدی از زندان به بیمارستان منتقل شد

زنم سحر بی حجاب شد و حالا با یکی از دوستان صمیمی ام ارتباط دارد!

 

آیا این خبر مفید بود؟