به گزارش گروه ترجمه رکنا، مردمی در غرب یورکشایر جسد پسربچه 18 ماهه ای را در حالی که از طبقه ششم یک ساختمان به پایین پرتاب شده بود پیدا کردند.

طبق گفته های مردم حاضر در صحنه آن ها جسد کودکی را در حالی که برهنه بود در کف خیابان پیدا کردند.

یکی از همسایه ها در حالی که کودک را شناسایی کرده بود گفت: این پسر بچه، فرزند خانم گما پروکتر است که در طبقه ششم این ساختمان زندگی می کند که از لحاظ رفتاری هم مقداری مشکوک و خاص است.

پلیس پس از بررسی به سراغ خانم گما پروکتر رفت. او در حالی که در مقابل پلیس Police ایستاده بود زبان به اعتراف گشود و گفت: من از بیماری پارانوئید اسکیزوفرنی رنج میبرم و سال هاست که به همه اطرافیانم شک دارم. پسرم با این که کودک بود اما با گریه هایش مرا آزار می داد و من فکر می کردم او قصد دارد مرا از بین ببرد، وقتی که تصمیم گرفتم او را بکشم صدایی در ذهنم گفت که خداوند موقعی از تو راضی می شود که کودک را مانند گوسفند سر ببری اما من دوست نداشتم که با چاقو او را بکشم و خون از نزدیک ببینم تصمیم گرفتم از تراس او را به پایین پرتاب بکنم که بدون دردسر بمیرد.

پلیس پس از ثبت اعترافات او، او را برای آزمایشات به روانپزشک ارجاع داد، پزشکان معتقدند که او بیمار روانی است و کار او از روی قصد نبوده است.

دادگاه این زن بیمار به زودی برگزار خواهد شد.

اسکیزوفرنی (1)

آیا این خبر مفید بود؟