کدخبر: 388466 ارسال پرینت 3209

حوادث رکنا: متهم ردیف دوم پرونده قتل بینا 8ماهه که حکم زندان،شلاق و تبعید وی در دیوان عالی کشور شکسته شده بود دیروز بار دیگر از خود دفاع کرد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، وقتی حکم 13سال زندان،111ضربه شلاق Whip و 2سال تبعید مهدی 37ساله که در جریان سرقت Stealing مرگبار خودرو پدر بنیتا حضور داشت در دیوان عالی کشور شکسته شد. وی دیروز در حالی که با قرار وثیقه آزاد بود در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge محمدباقر قربان زاده و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای این جلسه مهدی روبه روی قضات ایستاد و گفت: من و محمد برای خرید مواد مخدر Drugs همراه هم از قیامدشت به تهران آمده بودیم. ما در خیابان قدم می زدیم تا در فرصت مناسب سراغ فروشنده مواد برویم اما یکباره محمد به سمت یک ماشین روشن دوید و سوار آن شد.من شاهد ماجرا بودم و از بی تابی های مرد راننده و همسرش که برای باز کردن در پارکینگ خانه شان از ماشین پیاده شده بودند فهمیدم داخل ماشین یک بچه قرار دارد.به همین خاطر وقتی محمد سوار ماشین از محل دور شد با او تماس گرفتم و از او خواستم تا بچه را به یک آژانش تحویل بدهد. من خودم هم همان شب ماجرا را به دوستم مسعود گفتم. اما مسعود چند روز بعد پلیس Police را خبر کرد و جنازه بچه در ماشین پیدا شد.

وی ادامه داد: اصلا قرار نبود محمد دست به سرقت ماشین بزند. او وقتی ماشین روشن و بدون سرنشین را دید وسوسه شد و به سمت آن رفت. محمد از اموال سرقتی هیچ چیزی غیر از یک بند سبز کیف به من نداد .

وی گفت: من خودم پدر دو فرزند هستم. آن روز بدترین روز زندگی ام بود.من هیچ وقت فکر نمی کردم کاری که محمد کرده موجب کشته شدن یک بچه بی گناه شود. به خاطر اعتیادی که داشتم جرات نکردم خودم ماجرا را به پلیس اطلاع دهم.می دانم اگر زودتر پلیس را با خبر می کردم و یا آدرس جایی را که محمد ماشین را آنجا رها کرده بود به پلیس می دادم شاید دختربچه زنده می ماند.اما بعد از دستگیری مواد را کنار گذاشتم و حالا پاک هستم. مدتی است در شهرداری کار می کنم و شبها زباله ها را جمع آوری می کنم. روزها هم در مغازه پدرم مشغول به کار هستم و برای خانواده ام روزی حلال در می آورم.باور کنید من در سرقت و ربودن بچه هیچ دخالتی نداشتم.

با پایان دفاعیات این متهم هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

خودرو پدر بنیتا بیست و نهم تیرماه امسال وقتی که او خودرو را با درهای باز رها کرده بود در حالی دزدیده شد که کودک هشت ماهه روی صندلی عقب خودرو خوابیده بود.تلاش پلیس و انتشار اخبار مربوط به ربوده شدن این کودک در فضای مجازی هم نتوانست کمکی به پلیس کند و شش روز بعد جنازه دختر کوچولو در حالی که از شدت گرما، گرسنگی و تشنگی روی صندلی خودور جان سپرده بود در یکی از خیابان های پاکدشت پیدا شد.

پلیس پس از هشت روز با تماس یکی از دوستان محمد به نام مسعود با پلیس ،رد مجرم سابقه دار را که به تازگی با قرار وثیقه از زندان Prison آزاد شده بود پیدا کرد.

محمد به سرقت خودرو از مشیریه و رها کردن آن و دختر کوچولو در قیامدشت اعتراف کرد.

این متهم در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان پای میز محاکمه ایستاد و با حکم قضایی به اعدام، 51سال زندان،111ضربه شلاق و 2سال تبعید محکوم شد. مهدی نیز که در این ماجرا همراه محمد بود به 13سال زندان،111ضربه شلاق و 2سال تبعید به ایذه محکوم شد اما قضات دیوان عالی کشور حکم مهدی را تایید نکردند و خواستار رسیدگی دوباره به جرم Crime وی شدند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فوری / گروگانگیری در پاریس برای ملاقات با مقامات ایرانی

اعتراف ناظم منحرف دبیرستان پسرانه معین تهران/ کیفرخواست در 4 جرم صادر شد

این پسر یزدی راز اتاق خواب زن و شوهرهای جوان را می دانست! / او با تهدید زنان را به رابطه شیطانی دعوت می کرد

عجیب ترین بازار خودرو جهان در ایران / اختلاف ۹۰ میلیونی قیمت کارخانه و بازار

نقشه پسر 17 ساله بی حیا برای زن مشهدی / او می گفت پلیس است!

اعتراض مردم به پسرمشهدی که خودکشی نکرد !+ فیلم

بویینگ در فرودگاه مهرآباد گرفتار توفان شد!+ فیلم عجیب

وقتی زن متاهل در خانه دوستش گرفتار شهاب شد / جسد این جوان منحرف هرگز پیدا نشد!

زن شوهردار ایرانی با دو مرد افغانی سرو سری شیطانی داشت /شوهر باید کشته می شد

فریب خنده دار دختران زیبا از سوی مرد قوی هیکل + عکس

خانم سر آشپز روس حق سکوت گرفت تا راز شیطانی سر مربی آرژانتین را لو ندهد +عکس

شوخی خنده دار و عجیب ترامپ با رهبر کره شمالی سر میز غذاخوری +فیلم

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها