کدخبر: 387803 ارسال پرینت 4056

رکنا: خانواده مرد میانسالی که توسط همسرش به قتل رسیده بود، وقتی دریافتند قاتل از سوی دادگاه مجنون شناخته شده است خواستار دریافت دیه از بیت المال شدند.

 بعد از ظهر 7 اردیبهشت سال گذشته زن میانسالی در تماس با پلیس از وقوع یک جنایت خبر داد و گفت: یکی از همسایه هایمان جسدی را درون پتو پیچیده و از خانه بیرون می‌برد.

به‌دنبال این خبر بود که مأموران کلانتری 128 تهران نو راهی محل حادثه Incident در خیابان ششم نیروی هوایی پیروزی شدند. آنها زن میانسالی را دیدند که جسدی را داخل پتو پیچیده و قصد سوار شدن بر خودرو را دارد. با کشف جسد موضوع به بازپرس کشیک قتل Murder و تیم تحقیق اعلام و زن میانسال دستگیر شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این زن 15 سال قبل به خاطر اعتیاد از همسرش – مقتول- جدا شده و حاصل زندگی آنها دختری 25 ساله است.

پس از 15 سال جدایی دختر جوان آنها به مادرش گفته بود که مدتی است پدر اعتیادش را ترک کرده به همین دلیل از مادرش خواست تا زندگی‌اش را با پدر از سر بگیرد. اصرارهای دختر جوان باعث شده بود تا این زن با همسر سابقش آشتی کند اما بعد از یک‌سال زندگی مشترک زن میانسال متوجه شد که همسرش دوباره به مواد روی آورده است.

وی که از این موضوع بشدت عصبانی شده بود به بهانه‌ای همسرش را به خانه کشاند و بعد از بیهوش کردن او با قندشکن و چاقو وی را به قتل رساند.بعد از جنایت، زن میانسال برای انتقال راحت‌تر جسد از خانه آن را مثله کرده بود اما هنگام خروج جسد، زن همسایه که به او مشکوک شده بود موضوع را به پلیس Police لو داد.

زن میانسال پس از دستگیری برای بررسی صحت روانی به پزشکی قانونی انتقال داده شد، اما کمیسیون پزشکی قانونی سلامت روانی او را رد کرد. متهم بار دیگر در کمیسیون سه نفره و سپس پنج نفره تحت آزمایش قرار گرفت اما بازهم صحت روانی او رد شد.

با تکمیل تحقیقات متهم برای درمان به بیمارستان روانی منتقل شد و دخترش که تنها اولیای دم پرونده بود با حضور در شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران درخواست دریافت دیه از بیت المال کرد. بازپرس کامران رضوانی پرونده این جنایت Crime را برای رسیدگی در خصوص دیه از بیت المال به دادگاه کیفری ارسال کرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

پیشنهاد استاد بی حیای دانشگاه مشهد به دختر دانشجوی عراقی

اعدام قاتل ندای 6 ساله مشهدی در ملاعام + عکس

دخترهای مجرد مراقب باشید! / هشدار جدی

سناریوی دختر بی حیا برا ی خواستگارش در بیابان های اراک

نقشه راننده شیطان صفت برای خانم معلم جوان در شمال تهران + عکس

گفتگو با مرضیه / بعد از سوختن چهره ام عشقم را از دست ندادم! + عکس تاثیرگذار

روی خط کمک / نانوایی که دختر بچه را پشت کیسه های آرد برد!

وحشتناک ترین حادثه برای یک فوتبالیست هنگام شوت زدن + فیلم

راز شوم خانه مجردی مرد شهرستانی در غرب تهران

انتقام خجالت‌آور پیک موتوری از زن متاهل تهرانی

نقشه راننده شیطان صفت برای خانم معلم جوان در شمال تهران + عکس

قتل یک زن در بهشت زهرای تهران / حمیرا راز تخلی را نمی دانست! + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها