کدخبر: 387567 ارسال پرینت 160

رکنا: مردی در پی توهمات خود برای افزایش برکت زندگی اش گلوی دختر 4 ساله اش ویکتیم را برید.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، مرد هندی به نام "گورشی" در پی توهمات خود برای افزایش برکت زندگی اش گلوی دختر 4 ساله اش را برید.

شرح این حادثه Incident ناگوار گونه است ؛پدر هندی ابتدا دخترش را با خودش به بازار Store می برد و پس از خوراندن شیرینی و میوه مورد علاقه دختر 4 ساله اش در بیرون از خانه ، او را به خانه می آورد.

در اواخر همان شب هنگامیکه اعضای خانواده در خواب بودند او دخترش ویکتیم را از خواب بیدار می کند و با خودش به سمت بالکن می برد و سپس گلویش را با چاقو می برد و طبق اعتراف پدر قاتل The Murderer ، قبل از بریدن گلوی دخترش ،وردهایی را گفته و سپس شروع به بریدن گلوی دخترش میکند.این رویداد در روز 5شنبه در محله پیپاد واقع در جوداپور رخ داده و به گفته پلیس Police این مرد هندی به جرم Crime خود اعتراف کرده است .

اعتراف این مرد هندی از زبان پلیس بدین گونه بوده :"من فرزندم را بیشتر از زندگانی خود دوست دارم و دخترم را به عنوان یک قربانی هدیه کردم". پس از پیدا کردن جنازه دختر 4 ساله و شکایت شابانا(مادر دختر 4 ساله)، گروهی از کارشناسان پزشکی قانونی تمام شواهد موجود در صحنه جرم را پیگیری دقیق تر خواستند .خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها