کدخبر: 380194 ارسال پرینت 1465

رکنا: حالا فهمیدم که چه اشتباه بزرگی مرتکب شده ام. من برای آن که فرزندم به دلیل نداشتن گواهی نامه، راهی پاسگاه و دادگاه نشود، در حالی او را تشویق به فرار از چنگ پلیس کردم که هیچ وقت به ذهنم خطور نکرد چگونه با این کار، جان خودم و فرزندم را به خطر می اندازم .

مرد میان سالی که خودروی ماکسیمای او با دستور قضایی توقیف شده است، در حالی که بیان می کرد ، اگر دستورات ویژه قضایی و تدبیر نیروهای اجرایی طرح رانندگی ایمن در مشهد نبود، امروز همه زندگی ام نابود شده بود، وقتی کنار میز عدالت قرار گرفت به قاضی Judge سیدهادی شریعت یار (معاون دادستان مشهد) گفت: آن روز حدود ساعت 8:30 صبح، به قصد انجام امور شخصی از خانه خارج شدم. قرار بود به بانک بروم و یک سری امور مالی و بانکی ام را سروسامان بدهم. در همین حال سوئیچ خودروی ماکسیما را به پسر 12 ساله ام دادم تا آن را از پارکینگ بیرون بیاورد. پسرم قبلا سوار خودرو شده و رانندگی را یاد گرفته بود. از سوی دیگر هم من به دست فرمان او اعتماد کامل داشتم به همین خاطر فرزندم پشت فرمان خودرو قرار گرفت و آن را از پارکینگ منزل در محدوده بولوار نماز بیرون آورد. در این هنگام بود که زنگ تلفن همراهم به صدا درآمد و من مشغول صحبت تلفنی با کارمند بانک شدم. دیگر حواسم پرت بود و با فردی که آن سوی خط بود گفت و گو می کردم تا این که در صندلی جلوی خودرو نشستم و پسرم تا رسیدن به خیابان رانندگی کرد.
در این لحظه بود که ناگهان خودروی پلیس Police را دیدم که فرمان «ایست» می داد. آن هنگام نتوانستم تصمیم درستی بگیرم. با خودم اندیشیدم اگر پلیس خودرو را متوقف کند، فرزندم به دلیل نداشتن گواهی نامه رانندگی مجازات می شود و باید راهی دادگاه و پاسگاه شود به همین دلیل نسنجیده و ندانسته، اشتباه بدتری را مرتکب شدم. یک لحظه به او که در حال تردید برای توقف خودرو بود، نگاه کردم و فریاد زدم فرار Escape کن! فرار کن! این گونه بود که پسرم پدال گاز را فشرد و وارد بولوار شد تا از چنگ قانون Law فرار کند اما نیروهای اجرای طرح رانندگی ایمن که می دانستند هم اکنون به خاطر یک اشتباه بچه گانه جان من و فرزندم در خطر قرار گرفته است، به آرامی و در حالی که سعی می کردند با تدابیر ویژه ای خودرو را متوقف کنند، به تعقیب ما پرداختند ولی من باز هم به اشتباهم پی نبردم و از پسرم خواستم خودرو را در گوشه بولوار متوقف کند.

در این هنگام بلافاصله خودم پشت فرمان نشستم و به فرار ادامه دادم. آن جا بود که فهمیدم معاون دادستان مشهد (قاضی شریعت یار و یکی دیگر از قضات ناظر بر اجرای طرح ایمن) در کنار نیروهای پلیس هستند و برای آن که حادثه Incident دلخراشی رخ ندهد، از نیروهای پلیس می خواهند برای متوقف کردن خودرو با دقت و تدابیر خاص عمل کنند. این بود که دیگر همه راه های گریز را بسته دیدم و به ناچار تسلیم قانون شدم. اما خوشحالم که حداقل یک بار دیگر فرزندم را به آغوش می کشم.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فوری / 2 مرد شیطانی صبح فردا در مشهد اعدام می شوند / اجرای حکم در ملاعام

آزار شیطانی سیمین جلوی چشمان سعید در پارک / در تهران رخ داد + عکس

وقتی نوعروس دستگیر شد، داماد راز سیم کارت مخفی او را فهمید

تجاوز مامور پلیس به زنی که برای شکایت از تجاوز نزدش رفته بود! + عکس

گزارش یک آتش نشان از عملیات در آتش سوزی مسجد

فوری/ جسد مومیایی پیدا شده در شهر ری قطعا رضاشاه است ! + جزییات ناگفته

حمام خون در مینی بوس دانش آموزان در خرم آباد +عکس

فوری / عامل شلیک وحشتناک در گلوبندک تهران کیست؟! / یک مرد کشته شد

ریحانه وقتی وارد خانه شد به جای مهمانی مسعود را تنها دید

ناگفته های تیراندازی خونین در عروسی شیرازی ها / 34 نفر به رگبار بسته شدند

پدری به سبک داعشی ها سر دختر 2 ساله اش را برید/ او لذت می برد + عکس

علی پروین چرا پنج شنبه دستگیر شد؟

دزد بی رحم به التماس های دختر جوان توجه نکرد/ این مرد امروز اعدام شد+عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها