کدخبر: 379944 ارسال پرینت 91

حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری باند کلاهبرداری و سرقت محموله های باری قیمتی در 2 نقطه کشور خبر داد.

رئیس پلیس Police آگاهی استان اصفهان گفت : در پی شکایت شهروندی مبنی بر سرقت Stealing محموله خشکبار وی به ارزش 4میلیارد و 500 میلیون ریال، موضوع دستگیری سارق در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت و در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که این محموله توسط راننده کامیون باربری، به مقصد یکی از استان های شمالی کشور بارگیری شده بود که راننده اقدام به سرقت محموله می کند.

وی ادامه داد: کارآگاهان با انجام تحقیقات علمی و تخصصی دریافتند باندی متشکل از 4 نفر به شهرهای مختلف کشور سفر کرده و با ارائه مدارک جعلی محموله های باری را تحویل گرفته و سپس آن را به سرقت می برند و در آخر با پیگیری های به عمل آمده و اقدامات ویژه پلیسی مخفیگاه سارقان در 2 استان کشور شناسائی و در دو عمیات ضربتی اعضای این باند دستگیر و جهت تحقیقات تخصصی به پلیس آگاهی استان اصفهان منتقل کردند.

وی افزود: پیگیری های بعمل آمده حاکی از سرقت های متعدد توسط اعضای این باند در شهرهای مختلف کشور است که تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد و از کسانی که به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند می خواهیم برای شناسائی سارقان و طرح شکایت خود به پلیس آگاهی استان اصفهان مراجعه کنند.

ای مقام انتظامی افزود: سرهنگ خسروی از دستگیری یکی از مالخران این پرونده در یکی از شهرهای غربی کشور طی عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان خبر داد و گفت: تلاش برای شناسایی سایر مالخران و کشف اموال مسروقه همچنان ادامه دارد.

 رئیس پلیس آگاهی استان به سابقه دار بودن اعضای باند اشاره کرد و اظهار داشت: اقدامات این باند به صورت گسترده در سطح کشور بوده و از پلاک ها و مدارک جعلی نیز در رسیدن به اهداف خود استفاده می کردند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

علی پروین چرا پنج شنبه دستگیر شد؟

قاتل دردادگاه بی پروا از خواهر زنش تعریف کرد!/ او مشکل اخلاقی داشت+عکس

عکس یادگاری خانواده داعشی قبل از عملیات انتحاری جمعی + عکس

دزد بی رحم به التماس های دختر جوان توجه نکرد/ این مرد امروز اعدام شد+عکس

دردسر ماساژ تایلندی برای تازه داماد مشهدی

مومیایی جنجالی شهر ری 2 بار دفن شد!

دستگیری راننده 9 ساله گیلانی

نوشین را می شناسید او به دنبال پدر و مادر ش می گردد + فیلم و عکس

بیوه سیاه شوهرش را کشت و گوشت جسد مرد همسایه را به اهالی محله خوراند + عکس

ناگفته های مادر سلاله کوچولو برای مجازات قاتل دخترش + عکس

این مرد زنش را کشت و با عجیب‌ترین وسایل ممکن دفن کرد+ عکس

پسر 12 ساله به خاطر لمس چاقو قاتل سریالی شد! +عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها