کدخبر: 379586 ارسال پرینت 7050

حوادث رکنا: یکی از اوباش معروف جنوب تهران که از مدتی قبل تحت تعقیب دادگاه انقلاب بود در تعقیب و گریز مأموران کلانتری یافت‌آباد با شلیک گلوله به کام مرگ رفت.

به گزارش گروه جنایی رکنا، نیمه‌شب پنج‌شنبه 20‌اردیبهشت‌ماه بازپرس ویژه قتل Murder دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران پلیس از مرگ مشکوک مرد جوانی در حوالی بزرگراه فتح با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.

تیم جنایی در محل حادثه Incident که فضای سبز بین بزرگراه روبه‌روی در پایگاه یکم شکاری ارتش بود با جسد مرد 37‌ساله‌ای روبه‌رو شدند که با اصابت دو گلوله به پا و قفسه سینه به کام مرگ رفته بود. نخستین بررسی‌ها حکایت از این داشت مرد فوت شده از افراد شرور محل یافت‌آباد است که از مدتی قبل تحت تعقیب دادگاه انقلاب و دادسرای ناحیه 20 تهران بوده است. همچنین مشخص شد مرد خلافکار در تعقیب و گریز مأموران کلانتری‌151 یافت‌آباد با شلیک گلوله کشته شده است.

یکی از مأموران گشت کلانتری 151 یافت‌آباد در توضیح ماجرا گفت: متهم یکی از اوباش و خلافکار معروف یافت‌آباد و مدتی است از سوی دادگاه انقلاب و دادسرای ناحیه‌20 تحت تعقیب مأموران قرار دارد.

ساعت 10:45 شب با خودروی سمند کلانتری در خیابان 15‌متری در حال گشت‌زنی بودیم که به خودروی پژو‌206 مشکوک شدیم. خودروی پژو را تحت نظر گرفتیم که متوجه شدیم قصد جابه‌جایی مواد مخدر Drugs دارد به همین دلیل برای بازرسی به آن نزدیک شدیم که فهمیدیم راننده آن متهم تحت تعقیب پلیس است.

مرد خلافکار وقتی متوجه خودروی پلیس شد شروع به حرکت کرد که ما به او دستور ایست دادیم، اما وی سرعتش را زیاد کرد و با حرکات خطرناک اقدام به فرار Escape کرد. بدین ترتیب تعقیب و گریز ما با راننده پژو 206 رقم خورد. مرد خلافکار با سرعت سرسام‌آوری داخل خیابان حرکت می‌کرد و ما با اعلام موقعیت به مرکز به تعقیب وی پرداختیم. در مسیر با آژیر و از طریق بلندگو دائم به راننده خودرو اعلام هشدار می‌دادیم و درخواست می‌کردیم کنار خیابان توقف کند، اما راننده به اخطار‌ها و دستورات ما توجهی نمی‌کرد و به فرار ادامه می‌داد به طوریکه در هنگام تعقیب و گریز چند باری برای منصرف کردن با خودرواش ضرباتی به خودروی ما زد که خودروی کلانتری هم دچار خسارت شد.

با این وجود پس از هماهنگ کردن با مرکز به تعقیب خودروی متهم ادامه دادیم تا اینکه مرد خلافکار با خودرواش وارد بزرگراه فتح شد و به سمت شرق حرکت کرد. متهم با حرکات مارپیچ و خطرناک به تعدادی خودروی عبوری صدمه زد و به راه خود ادامه داد تا اینکه با شلیک چند تیر هوایی به او دوباره هشدار دادیم که ناگهان متهم در لاین سبقت روبه‌روی پایگاه یکم شکاری ترمز شدیدی زد به طوریکه خودروی پرایدی از پشت با سرعت با آن برخورد کرد و راننده آن به شدت زخمی شد. پس از این حادثه راننده پژو در سمت مخالف بزرگراه با پای پیاده شروع به فرار کرد که ما برای دستگیری وی چند تیر هوایی دیگر شلیک کردیم و دستور ایست دادیم، اما وی باز هم توجهی نکرد و از روی اولین نرده فضای سبز وسط بزرگراه به داخل بلوار پرید تا به سمت دیگر بزرگراه فرار کند.

در حالی که در تعقیب او بودم مرد خلافکار پس از طی مسافت کوتاهی دوباره قصد داشت از روی دومین نرده هم به داخل بزرگراه بپرد که او را هدف قرار دادم و از ناحیه پا زخمی کردم، اما وی باز هم تسلیم نشد و تلاش می‌کرد با رفتن به آن طرف بزرگراه از دست ما فرار کند که دومین تیر را شلیک کردم. من قصد داشتم پای دیگر او را هدف قرار دهم، اما متهم چون قصد پریدن از روی نرده را داشت تیر دوم به قفسه سینه‌اش برخورد کرد و فوت کرد.

وی در پایان گفت: پس از بازرسی خودروی متهم مقدار زیادی بسته‌های مواد مخدر شیشه همراه مقدار زیادی شیره تریاک، یک قبضه شمشیر و سه‌عدد قمه کشف کردیم.

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد مرد فوت شده برای انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

8 داعشی تهران اعدام می شوند + عکس

تجاوز یک مرد به دختر 19 ساله اش / این دختر خودکشی کرد + عکس

مردی سر دختر 17 ساله اش را برید + عکس

2 دختر مسافر هواپیمای قشم دستگیر شدند / آنها جلوی هواپیما در باند فروگاه قشم خوابیدند

خواستگاری مهرداد خلبان ایرانی از یک دختر در آسمان فیلیپین + فیلم

ورود دادستان آبادان به ماجرای قیچی شدن موی دانش آموز دختر + تصویر

حال این روزهای خانواده «آتنا» و قاتلش / گفتگو با پدر آتنا + عکس

امیر علی 7 ساله را ندیده اید / او شامگاه پنجشنبه ناپدید شده است + عکس

قبل ازعروسی ماجرای صمیمی بودن عروس خانم بایک بازیگرمرد لو رفت+عکس

مرگ مشکوک پسر جوان تهرانی با شلیک گلوله در حمام خانه‌شان

اعدام زن فریبکار/ این زن دختر جوان را به خلوتگاه شوهرش در گاندی تهران برد+جزئیات

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها