کدخبر: 379281 ارسال پرینت 10633

حوادث رکنا: پسر دانشجو که درجریان یک اختلاف خانوادگی با همدستی مادر وبرادرش سناریوی قتل پدر را طراحی و اجرا کرده بودند با درخواست قصاص پدربزرگ ومادربزرگ روبه‌رو شدند.

رسیدگی به این پرونده جنایی از سال 93 و به‌دنبال مرگ مشکوک مرد میانسالی حوالی فردیس کرج شروع شد. با دستور بازپرس کشیک قتل، جسد مرد میانسال با هویت مهران 51ساله به پزشکی قانونی منتقل شد. کارآگاهان جنایی درحالی که به‌دنبال ردپای عامل جنایت Crime بودند پس از مدتی درپی بازجویی از اعضای خانواده دریافتند که آنها موضوع مهمی را مخفی می‌کنند.

با ادامه تحقیقات پلیسی دو پسر وهمسر مقتول به‌عنوان مظنون پرونده بازداشت شدند. شاهین و پدرام درحالی که به یک اختلاف کهنه بین مادر وپدرشان اشاره می‌کردند این فرضیه را برای کارآگاهان جنایی ایجاد کردند که با یک پرونده جنایت خانوادگی روبه‌رو هستند.

بازجویی‌ها از اعضای این خانواده ادامه داشت تا اینکه پسر ارشد خانواده به نام پدرام - 26 ساله - پرده از جنایت خانوادگی برداشت وبه قتل Murder پدرش اعتراف کرد.

با افشای این معما شاهین - 21 ساله - و مادرش صغری نیز مجبور به اعتراف شدند.

با توجه به اعترافات هر سه متهم سرانجام کیفرخواست پدرام به‌عنوان عامل اصلی قتل وهمچنین شاهین ومادرش به اتهام معاونت در قتل پدر خانواده صادر شد. هفته گذشته هر سه متهم از زندان Prison به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی Judge هدایت رنجبر و با حضور قاضی یزدان پور - مستشار دادگاه- منتقل شده و پای میز محاکمه ایستادند.

درآغاز جلسه قاضی دهقان نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند آنگاه پدرومادر مقتول در جایگاه قرار گرفتند و خواستار قصاص عروس و دو نوه شان شدند. پدربزرگ در حالی که به زحمت در دادگاه حضور یافته بود، گفت: همین نوه‌ام در مراسم ختم پسرم در حالی که هنوز من نمی دانستم چه اتفاقی افتاده به من گفت: «پدربزرگ گریه نکن پدرم رفت بهشت.....» چند هفته موضوع را پنهان کردند.... آنها باهم نقشه قتل پسرم را کشیدند ومن هم اشد مجازات را برای آنها خواستارم.

سپس متهم ردیف اول پرونده پدرام پای میز محاکمه ایستاد وگفت: من دانشجوی فوق لیسانس انرژی هسته‌ای هستم. من شاهد بودم که پدرم چطور به مادرم ظلم می‌کند بارها او را کتک می‌زد تا اینکه فهمیدیم او زن دیگری را به همسری برگزیده؛ این موضوع برایمان قابل تحمل نبود. من و برادر و مادرم به سراغش رفتیم تا با حرف زدن قضیه را تمام کنیم اما او درگیری را شروع کرد و من هم با چاقویی که از خودرو برداشتم به سراغش رفتم وبعد نمی‌دانم چه شد.... من قصد کشتن Killing او را نداشتم پدرم درگیری را شروع کرد و حالا بشدت پشیمانم....سپس مادر خانواده در جایگاه محاکمه ایستاد و در دفاع از خودش گفت: همسرم به من ظلم کرد حتی با مردنش هم طور دیگری زندگی‌ام را نابود کرد.... من با تمام سختی‌ها ومشکلات سعی می‌کردم زندگی کنم اما وقتی فهمیدم او با زن دیگری ارتباط دارد دنیا بر سرم خراب شد....

ما دو پسر بزرگ داشتیم اما او به من خیانت Cheat کرد واصلاً احوال من برایش مهم نبود.

وقتی روز حادثه Incident من ودو پسرم دنبالش رفتیم، او حرفهای خودش را می‌زد و با پسرم درگیر شد.... من خودم را برای قصاص آماده کردم. من حاضرم به جای دو فرزندم اعدام execution شوم اما آنها آزاد شوند. سپس دیگر متهم پرونده که همچنان اشک می‌ریخت با اشاره به موضوع درگیری گفت: این فقط یک اتفاق بود ما هیچ‌کدام انگیزه قتل نداشتیم وفقط برای صحبت کردن به سراغ پدرمان رفتیم. پس از پایان اظهارات سه متهم، قضات عالی رتبه شعبه یکم دادگاه کیفری البرز برای صدور حکم وارد شور شدند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

تجاوز راننده تاکسی به زن جوان در اتوبان / مسافر نیمه شب او بودم!+عکس

تجاوز خشونت آمیز مرد شیطان صفت به سه دختر 17 ساله + عکس

راز سقوط هواپیمای دختر ثروتمند ترکیه ای در ایران / خلبان پرواز کجاست؟!+ عکس

مرد 22 ساله وقتی از زندان مشهد آزاد شد، زنش با مرد دیگری زندگی می کرد + عکس

دردسر ازدواج پسر دانشجوی ایرانی با دختر افغان!

اولین عکس از محل برخورد شهاب‌سنگ در قائمشهر

بلایی که روزهای بارانی بر سر دخترها آمد+ عکس

قیچی کردن موی دختر دبستانی در یک مدرسه آبادان / معاون پرورشی اخراج شد

دستگیری هانیه و خواهرش به خاطر اسید پاشی به یک دختر تهرانی

خودکشی هولناک دختر دانشجو / این دختر زیبا در دام یک مرد بود! + عکس

بروس لی بعد از ازدواج با 2 زن مشهور هم رفت و آمد پنهانی داشت +عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • شیوا 0 0

    واقعا چه اتفاق وحشتناکی برای این پسر افتاده.این پدر و مادر زندگی بچه هاشونو تباه کردن.اگر حتی پدرام بخشیده بشه زندگیش درست نمیشه.فراموش کردن کشتن پدرش ممکن نیست.بیخودی برای ادامه زندگی دست وپا میزنه.بیچاره شد.خدا بهش رحم کنه.

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها