خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 373355 ارسال پرینت 340

حوادث رکنا: 4 توزیع کننده چک های جعلی در تهران که با خرید چک های جعلی از جاعلان اقدام به فروش آنان به مشتریان خود می کردند دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرگرد محمد آقا احمدی، رئیس کلانتری 104 عباس آباد گفت: تعدادی از شهروندان با مراجعه به کلانتری و طرح شکایت، اعلام کردند که چک پول های دریافتی در داد و ستدهایشان جعلی است که شناسایی جاعل یا جاعلان و همچنین توزیع کنندگان آن، به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت تا اینکه ماموران انتظامی هنگام گشت زنی در سطح حوزه، متوجه تردد مشکوک تعدادی از افراد به خانه ای شدند که پس از مراقبت ویژه و مستمر، ظن ماموران برانگیخت که احتمال دارد منزل مسکونی، محل اختفای مجرمان باشد و بدین ترتیب نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت. 
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران کلانتری برای بازرسی از مخفیگاه و دستگیری متهمان اعزام شدند، توضیح داد: ماموران موفق شدند تعداد 4 متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر و تعداد 7 برگ چک پول تقلبی در بازرسی از مخفیگاه آنان کشف کنند. 
آقا احمدی تصریح کرد: متهمان به کلانتری منتقل و در بازجویی انجام شده اقرار کردند که این چک پول ها را از جاعلین خریداری کرده اند و قصد داشتند به مشتریان خود بفروشند. 
رئیس کلانتری 104 در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و با صدور قرار مناسب روانه زندان Prison شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها