خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 373338 ارسال پرینت 24030

حوادث رکنا: علت تیراندازی وحشت آور در میدان ونک مشخص شد.

رئیس کلانتری 145، با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای تلفن همراه در محدوده میدان ونک، خبر داد و گفت: این متهم در یک تعقیب و گریز کوتاه بازداشت و در بازجویی ها به 9 فقره سرقت اعتراف کرد. 

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ، رئیس کلانتری 145 گفت: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان ساکن محدوده مذکور در خصوص سرقت Stealing های مکرر تلفن همراهشان، پرونده ای در این خصوص در کلانتری تشکیل و تیم های گشت انتظامی به بررسی موضوع پرداختند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: اقدامات ماموران ادامه یافت تا این که روز گذشته ماموران گشت انتظامی در حال گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند که ناگهان مشاهده کردند که یک موتوسوار ضمن نزدیک شدن به یکی از شهروندان اقدام به ربودن تلفن همراه وی کرد.
وی افزود: بلافاصله پس از این رویداد، ماموران برای دستگیری متهم وارد عمل شده و سارق ار تحت تعقیب قرار دادند و همچنین در حین تعقیب و گریز با استعلام مشخصات وسیله نقلیه این سارق مشخص، وی همانی است که ماموران در پی دستگیری اش بودند.
رئیس کلانتری 145 بیان داشت: این تعقیب و گریز ادامه داشت تا اینکه دقایقی بعد متهم با شلیک هوایی پلیس Police خود را تسلیم و به همراه تلفن همراه مسروقه و همچنین فرد مالباخته به کلانتری منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن علاوه بر اعتراف به جرم Crime خود مبنی بر سرقت از شاکی، به 9 فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کرد.
راسخ، در پایان، تصریح کرد: مالکان تلفن های همراه مسروقه شناسایی شده و پس از حضور در کلانتری اموال مسروقه به آنها برگردانده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها