پرونده کدخبر: 373329 ارسال پرینت 49

حوادث رکنا: دو جیب بر حرفه ای بلوار گلها در تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ حسین فاضلی، رئیس کلانتری 150 تهرانسر به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با وقوع چندین فقره سرقت Stealing و جیب بری در خیابان های این محله و شکایت شهروندان، ماموران انتظامی این کلانتری شناسایی و دستگیری این متهم را در دستور کار خود قرار دادند.
این مقام انتظامی افزود: طی بررسی های انجام شده و اطلاعات به دست آمده از مالباختگان چهره و مشخصات 2 سارق حرفه ای و سابقه دار به دست آمد و تیم های عملیاتی برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.
وی افزود: با شناسایی این متهمان محل های وقوع جرم Crime و محل تردد آنها شناسایی شد و این اقدامات ادامه یافت تا این که در نهایت، متهمان در بلوار گلها شناسایی و در تعقیب و گریزی کوتاه با موتورسیکلت دستگیر شدند.
رئیس کلانتری 150ذر پایان گفت: متهمان پس از دستگیری به کلانتری منتقل و در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر 21 فقره سرقت و جیب بری اعتراف و در بازرسی از وسایل همراه آنها پنج دستگاه گوشی تلفن همراه و سه کیف پول مسروقه کشف شد.
فاضلی تصریح کرد: با اعترافات متهمان و تکمیل پرونده هر دو تن به دادسرا منتقل و با قرار صادر شده از سوی مقام قضایی به زندان Prison منتقل شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها